HEM makelaardij
HEM makelaardij staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding in Rotterdam en omgeving. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid, zorgt HEM ervoor dat uw woonwensen centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wilt verhuren of taxatie nodig heeft, HEM staat voor u klaar. Onze werkwijze is gebaseerd op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht. Xander Meulendijk, beëdigd NVM-Makelaar en Taxate...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Waterwerk 21
3063HB Rotterdam
€ 475.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
IJsselmondselaan 241
3064AS Rotterdam
€ 315.000 k.k.
€ 4.846/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- 71 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Maria Danneels erf 17
2907BD Capelle aan den IJssel
€ 360.000 k.k.
€ 3.025/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Kleiweg 182 B
3051SK Rotterdam
€ 300.000 k.k.
€ 4.411/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Ad van der Steurzoom 78
2662JA Bergschenhoek
€ 600.000 k.k.
€ 4.167/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Bijlwerffstraat 10 A 02
3039VG Rotterdam
€ 420.000 k.k.
€ 5.250/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (31)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
31 reseñas total
Funda
25 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
Maria Danneels erf 17
10Wij zijn erg blij met onze aankoopmakelaar. Hij is eerlijk en nuchter: geen mooie praatjes of valse beloftes, maar realistische verwachtingen. Dat waardeerden we enorm, want uiteindelijk is alles precies zo gelopen als hij had ingeschat: het aantal bezichtingen, de biedingen en de uiteindelijke verkoopprijs. Daarnaast gaat hij grondig te werk. Hij heeft de stukken nauwkeurig doorgelezen, meerdere fouten ontdekt en kritische vragen gesteld die wij zelf nooit hadden bedacht. Dat …
-
Oostplein 110
9He was referred to me by a colleague who had a great experience. He is reachable at all times and provides you with clear and honest advice. He also helped in getting us a trusted and helpful mortgage advisor. Moreover, he stays in touch not only during the buying process but later after the purchase is complete to ensure the experience is seamless while moving in the house.
-
Buizenwerf 151
9Xander is realistisch en biedt rust in een spannende periode. Hij komt zijn afspraken na en is flexibel in zijn werktijden.
-
Jufferkade 22
10We HEM makelaars gekozen op basis van klein, dus persoonlijk, nadat we eerder een minder goede ervaring hadden met een groot kantoor. Plus, de woningen die door HEM waren verkocht gingen allemaal voor een goeie prijs. Xander is professioneel, flexibel, sympathiek, kent de markt en is zijn gage dubbel en dwars waard geweest.