Roepman Makelaardij NVM
"¡Su vivienda, nuestra pasión!!"
Roepman Makelaardij is geregistreerd bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), de grootste branchevereniging in Nederland voor vastgoeddeskundigen. Wij houden ons aan de eisen van de NVM en werken conform de eredoelen. Of u nu uw woning wilt verkopen, kopen of taxeren, wij staan voor u klaar met een persoonlijke aanpak. Onze klanten waarderen onze werkwijze, met een rapportcijfer van 9.2 op basis van beoordelingen via www.funda...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Van der Kamlaan 3
2625KL Delft
€ 469.500 k.k.
€ 4.388/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Doelenstraat 43
2611NR Delft
€ 325.000 k.k.
€ 7.738/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 42 m²
- Área del lote
- 31 m²
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Menno ter Braaklaan 245
2624TA Delft
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Chilipad 25
2622AZ Delft
€ 419.500 k.k.
€ 5.908/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Patrimoniumstraat 13 A
2613TM Delft
€ 269.500 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 36 m²
- Área del lote
- 43 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Lijsterbeslaan 19
2612TV Delft
€ 465.000 k.k.
€ 6.284/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (89)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
89 reseñas total
Funda
64 opiniones en Funda
25 reseñas en Google
-
Dennendal 114 0 ong
10Hele fijne makelaar! Heeft meerdere keren bewezen een specialist te zijn. Ik zou Ronald en zijn team van harte aanbevelen.
-
Ecodusweg 73
10Prettige 'no nonsense' makelaar. Martijn gaf rust en vertrouwen in een voor mij toch heel spannende tijd.
-
Gebbenlaan 56
9Ervaren makelaar die meedenkt met je. Reageert snel op mails of telefoon. Fijn contact. Houdt je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Oudlaan 15
9Heel goed geholpen door Ronald Roepman. Prettig in de omgang, duidelijk in zijn communicatie. Altijd bereidt om vragen te beantwoorden.
-
Dennendal 142
10Ronald en zijn team hebben ons de perfecte ondersteuning gegeven in het verkoop proces. Proactief, snel, meedenkend is hoe ik hen het beste kan omschrijven. Ik ken met recht geen beter makelaarskantoor.
-
Karibastraat 11
9Roepman kent de markt. Fijn schakelen en houdt je goed op de hoogte! Is een aanbeveling om als makelaar in te schakelen.
-
Heijermansplein 211
9Onze Koop en verkoop loopt altijd soepel, vriendelijk en rustig via deze makelaar daarom komen en wij er graag weer terug.
-
Hertog Govertkade 4
9Prettig contact,benaderbaar voor vele vragen,reageert snel en duidelijk! Zeer correct in de omgang en qua begeleiding.
-
Adderhof 7
10Ik ben meer dan tevreden met de makelaar. De communicatie, begeleiding en afhandeling zijn uitstekend verlopen.