HEM makelaardij
HEM makelaardij staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding in Rotterdam en omgeving. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid, zorgt HEM ervoor dat uw woonwensen centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wilt verhuren of taxatie nodig heeft, HEM staat voor u klaar. Onze werkwijze is gebaseerd op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht. Xander Meulendijk, beëdigd NVM-Makelaar en Taxate...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Waterwerk 21
3063HB Rotterdam
€ 475.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
IJsselmondselaan 241
3064AS Rotterdam
€ 315.000 k.k.
€ 4.846/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- 71 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Maria Danneels erf 17
2907BD Capelle aan den IJssel
€ 360.000 k.k.
€ 3.025/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Kleiweg 182 B
3051SK Rotterdam
€ 300.000 k.k.
€ 4.411/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Ad van der Steurzoom 78
2662JA Bergschenhoek
€ 600.000 k.k.
€ 4.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Bijlwerffstraat 10 A 02
3039VG Rotterdam
€ 420.000 k.k.
€ 5.250/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (31)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
31 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Maria Danneels erf 17
10Wij zijn erg blij met onze aankoopmakelaar. Hij is eerlijk en nuchter: geen mooie praatjes of valse beloftes, maar realistische verwachtingen. Dat waardeerden we enorm, want uiteindelijk is alles precies zo gelopen als hij had ingeschat: het aantal bezichtingen, de biedingen en de uiteindelijke verkoopprijs. Daarnaast gaat hij grondig te werk. Hij heeft de stukken nauwkeurig doorgelezen, meerdere fouten ontdekt en kritische vragen gesteld die wij zelf nooit hadden bedacht. Dat …
-
Oostplein 110
9He was referred to me by a colleague who had a great experience. He is reachable at all times and provides you with clear and honest advice. He also helped in getting us a trusted and helpful mortgage advisor. Moreover, he stays in touch not only during the buying process but later after the purchase is complete to ensure the experience is seamless while moving in the house.
-
Buizenwerf 151
9Traduit par l'IAXander est réaliste et apporte de la sérénité pendant une période passionnante. Il respecte ses rendez-vous et est flexible concernant ses heures de travail.
-
Jufferkade 22
10We HEM makelaars gekozen op basis van klein, dus persoonlijk, nadat we eerder een minder goede ervaring hadden met een groot kantoor. Plus, de woningen die door HEM waren verkocht gingen allemaal voor een goeie prijs. Xander is professioneel, flexibel, sympathiek, kent de markt en is zijn gage dubbel en dwars waard geweest.