Bastiaan Makelaardij
"Für die Aufmerksamkeit, die Sie verdienen"
Bastiaan Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Purmerend. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop, taxaties en aanhuur. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan, of het nu gaat om de aankoop van een woning of de verkoop van uw huidige huis. Met expertise en ervaring in het vastgoedveld, zijn wij geaccrediteerd met meerdere certificaten z...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgemeester D. Kooimanweg 227
1444BG Purmerend
€ 289.500 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Jaagweg 28
1633GD Avenhorn
€ 569.500 k.k.
€ 4.593/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 365 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Lingerzijde 57
1135AN Edam
€ 675.000 k.k.
€ 4.787/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nieuwehaven 18 b
1135VJ Edam
€ 360.000 k.k.
€ 4.337/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 68 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Mississippistraat 31
1448XC Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 3.811/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
W. v.d. Brinkstraat 77
1444HC Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 3.759/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 202 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (61)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
61 Bewertungen insgesamt
Funda
35 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Warder 177
10Contact met de makelaar verliep vlot en prettig. Gedurende het hele verkoopproces werden we goed geïnformeerd en wisten we altijd waar we aan toe waren. Bastiaan denkt mee, pakt dingen op zonder dat je erom hoeft te vragen en had zaken vaak al geregeld voordat wij er zelf aan dachten. Dat is pas echt ontzorgen. Ruim voldoende reden om Bastiaan van harte aan te bevelen.
-
Wipmolen 17
9Zeer blij met de afhandeling van Bastiaan Makelaardij. Hebben een kort lijntje met meerdere spelers binnen de regio en kunnen daardoor ook goede zaken doen. Het heeft ons indirect geld bespaard.
-
Stoutenburg 60
10Übersetzt durch KISehr freundlich und professionell. Alles wurde geregelt, sodass wir nichts regeln mussten, uns wurde alles abgenommen.
-
Van IJsendijkstraat 13
9Übersetzt durch KISehr gut und persönlicher Kontakt. Es gab einige unvorhergesehene Probleme, die ordentlich und geduldig gelöst wurden.
-
Aletta Jacobslaan 36
9Übersetzt durch KI• Unsere Wohnung ist verkauft, aber wir erhalten noch eine letzte Runde (vor dem Notar) • Alle Kontakte mit diesem Makler waren vollständig zufriedenstellend • Fachwissen, auch hinter den Kulissen, wurde stets klar erläutert • Die Reaktionsgeschwindigkeit auf Apps oder E-Mails erhält eine dicke Zufriedenheit!
-
Spoorstokstraat 41
10Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief sich sehr gut. Ich bin mit Jeffrey van Bastian Makelaardij sehr zufrieden. Alles war klar, transparent. Ich wurde über alles von Tag eins bis zum Ende des Prozesses informiert.