Bastiaan Makelaardij
"Recherchez l'attention que vous méritez"
Bastiaan Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Purmerend. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop, taxaties en aanhuur. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan, of het nu gaat om de aankoop van een woning of de verkoop van uw huidige huis. Met expertise en ervaring in het vastgoedveld, zijn wij geaccrediteerd met meerdere certificaten z...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Burgemeester D. Kooimanweg 227
1444BG Purmerend
€ 289.500 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Jaagweg 28
1633GD Avenhorn
€ 569.500 k.k.
€ 4.593/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 365 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Lingerzijde 57
1135AN Edam
€ 675.000 k.k.
€ 4.787/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nieuwehaven 18 b
1135VJ Edam
€ 360.000 k.k.
€ 4.337/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 68 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Mississippistraat 31
1448XC Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 3.811/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
W. v.d. Brinkstraat 77
1444HC Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 3.759/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 202 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (61)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
61 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Warder 177
10Contact met de makelaar verliep vlot en prettig. Gedurende het hele verkoopproces werden we goed geïnformeerd en wisten we altijd waar we aan toe waren. Bastiaan denkt mee, pakt dingen op zonder dat je erom hoeft te vragen en had zaken vaak al geregeld voordat wij er zelf aan dachten. Dat is pas echt ontzorgen. Ruim voldoende reden om Bastiaan van harte aan te bevelen.
-
Wipmolen 17
9Zeer blij met de afhandeling van Bastiaan Makelaardij. Hebben een kort lijntje met meerdere spelers binnen de regio en kunnen daardoor ook goede zaken doen. Het heeft ons indirect geld bespaard.
-
Stoutenburg 60
10Super vriendelijk en professioneel. Alles geregeld waardoor wij niets moesten regelen werd ons allemaal uit handen genomen.
-
Van IJsendijkstraat 13
9Heel goed en persoonlijk contact. Er waren wat onvoorziene problemen, die werden keurig en geduldig opgelost.
-
Aletta Jacobslaan 36
9Traduit par l'IA• Notre maison a été vendue, mais nous avons encore un dernier tour (au notaire) • Tous les contacts avec cet agent immobilier ont été à la pleine satisfaction • La connaissance des affaires, y compris derrière les coulisses, a toujours été clairement expliquée • La rapidité de réponse aux apps ou emails obtient une très bonne note !
-
Spoorstokstraat 41
10Traduit par l'IALe contact s'est très bien passé. Je suis très satisfait de Jeffrey van Bastian Makelaardij. Tout était clair, transparent. J'ai été tenu informé de tout depuis le premier jour jusqu'à la fin du processus.