We bring people and homes together – that is our profession and passion. Whether you want to sell, buy or are looking for a new build: with us you find all expertise under one roof. Also for mortgage and insurance you can come to us. This way we make it easy for you and offer security. Hoekstra en Van Eck has been a familiar address in the region for years. Thanks to our national network of more than 30 offices, customers benefit from s...
Current housing stock
-
- Available
Purmerland 330
1448PZ Purmerend
€ 900.000 k.k.
€ 6.040/m²
ASave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- 273 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vrijheidsplantsoen 27
1447XW Purmerend
€ 587.500 k.k.
€ 4.320/m²
ASave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Reigersbek 26
1441SZ Purmerend
€ 475.000 k.k.
€ 3.467/m²
CSave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 218 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Barcelonahaven 29
1448KR Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
ASave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 92 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Cornwallhof 42
1444JD Purmerend
€ 625.000 k.k.
€ 4.139/m²
A++Save as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Burgemeester D. Kooimanweg 697
1444CA Purmerend
€ 300.000 k.k.
€ 5.263/m²
ASave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (121)
Review platforms
BronscoresTotal score
121 total reviews
Funda
77 reviews on Funda
44 reviews on Google
-
Jan Palachstraat 39
9Heel fijn, de makelaar Linda heeft mij ontzettend goed en deskundig geholpen. Eerlijkheid en transparant staat voorop. Erg fijne en duidelijke communicatie. En goede voorbereiding en ze gaf altijd een realistisch beeld. Dankjewel Linda
-
Kolfstraat 175
10Mijn makelaar was Linda Schilder. Zij is de perfecte combinatie van vriendelijkheid en daadkracht die ik ooit heb meegemaakt. Omdat dit mijn eerste ervaring was zij nam altijd de tijd om alles duidelijk uit te leggen en gaf ze adviezen die ik absoluut zou aanraden op te volgen. Ze kent de markt door en door, weet precies hoe ze moet handelen en reageert snel om zaken op te lossen. Je voelt je voortdurend ondersteund en serieus genomen. Maar zodra je hebt besloten voor welke woni…
-
jan Dekkers
10Translated by AIWe sold our house (well) together with Stijn. Stijn is realistic, involved, considerate and spontaneous! Really a recommendation.
-
Jan Bijhouwerstraat 60
10Erg fijne samenwerking gehad met Linda! Linda luistert echt naar je wensen en bekijkt hierbij samen de mogelijkheden (en ze is ook nog erg gezellig). Kortom: Linda is erg betrokken! Wij zijn Linda erg dankbaar. Zonder haar hadden wij nooit onze droomhuis kunnen realiseren. Dankzij haar kennis, netwerk en deskundigheid hadden wij met een goed bod direct toegeslagen. Het resultaat dat Linda geleverd heeft is verbluffend na onze mening. Wij raden een samenwerking met Linda bij iede…