Teunisse Makelaars van Purmerend
""Wij gaan graag een stapje verder""
Teunisse Makelaars o.g. staat al meer dan 45 jaar bekend als betrouwbaar en professioneel in de woningmarkten van Purmerend en omstreken. Onze gecertificeerde NVM-makelaars combineren ervaring met een heldere, nuchtere aanpak om zowel kopen als verkopen en taxeren met succes te laten verlopen. Of u nu op zoek bent naar uw eerste woning, wilt overstappen of een huis wil verkopen: wij staan voor u klaar met directe en doelgerichte onderst...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Moerland 3
1151BH Broek in Waterland
€ 375.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 458 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Coloradostraat 19
1448XE Purmerend
€ 510.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Neckerstraat 157
1456BC Wijdewormer
€ 650.000 k.k.
€ 5.285/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 326 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Wherekant 7
1442CW Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 4.714/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 134 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bernard Nieuwentijtstraat 62
1441GD Purmerend
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Belthoeve 12
1462PN Middenbeemster
€ 386.250 k.k.
€ 3.219/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 123 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (58)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
58 Bewertungen insgesamt
Funda
37 Bewertungen auf Funda
21 Bewertungen bei Google
-
Eddy Slats
10 -
Theo De Jong
8 -
Remon12hoven
10 -
Milongastraat 16
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis door Teunisse Makelaars. Steven Vessies is een sympathieke en betrokken makelaar met wie het prettig communiceren was. Hij hield ons goed op de hoogte en dacht actief mee gedurende het hele proces. Ook de ondersteuning vanuit kantoor was top: Carissa en Lisanne hebben ons professioneel en vriendelijk geholpen. Alles verliep soepel en we voelden ons echt ontzorgd. Kortom, een fijne samenwerking en absoluut a…
-
jeroen klugt
10 -
Julianalaan 80
9Alles verliep vlot en het was fijn dat Steven gelijk meeging naar de eerste bezichtiging, Waardoor we snel konden handelen en het huis hebben kunnen kopen.
-
Tine Machine
10Lekkere rustige omgeving
-
cazacu catalin
10 -
Suze Groenewegstraat 91
8Ik ben goed geholpen , maar het duurde redelijk lang , waarbij ik ook schuldig was, maar bij deze aankoop waren ze een goede hulp
-
Winterkoninkje 61
10Het contact verliep heel goed en onze contactpersoon was zeer deskundig. Heeft ons goed geholpen. het kantoor was goed bereikbaar met vriendelijke medewerksters
-
Haneen Hamdan
10Net een bezichtiging gehad met Steven Vessies en dat was een erg fijne bezichtiging alleen al! Super vriendelijk, geduldig en begripvol. Denkt ook goed mee! In tegenstelling tot vele andere makelaars in Purmerend doet hij zijn werk erg leuk en goed!