Teunisse Makelaars van Purmerend
""Wij gaan graag een stapje verder""
Teunisse Makelaars o.g. staat al meer dan 45 jaar bekend als betrouwbaar en professioneel in de woningmarkten van Purmerend en omstreken. Onze gecertificeerde NVM-makelaars combineren ervaring met een heldere, nuchtere aanpak om zowel kopen als verkopen en taxeren met succes te laten verlopen. Of u nu op zoek bent naar uw eerste woning, wilt overstappen of een huis wil verkopen: wij staan voor u klaar met directe en doelgerichte onderst...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Moerland 3
1151BH Broek in Waterland
€ 375.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 458 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Coloradostraat 19
1448XE Purmerend
€ 510.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Neckerstraat 157
1456BC Wijdewormer
€ 650.000 k.k.
€ 5.285/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 326 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Wherekant 7
1442CW Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 4.714/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bernard Nieuwentijtstraat 62
1441GD Purmerend
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Belthoeve 12
1462PN Middenbeemster
€ 386.250 k.k.
€ 3.219/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 123 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (58)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
58 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Eddy Slats
10 -
Theo De Jong
8 -
Remon12hoven
10 -
Milongastraat 16
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis door Teunisse Makelaars. Steven Vessies is een sympathieke en betrokken makelaar met wie het prettig communiceren was. Hij hield ons goed op de hoogte en dacht actief mee gedurende het hele proces. Ook de ondersteuning vanuit kantoor was top: Carissa en Lisanne hebben ons professioneel en vriendelijk geholpen. Alles verliep soepel en we voelden ons echt ontzorgd. Kortom, een fijne samenwerking en absoluut a…
-
jeroen klugt
10 -
Julianalaan 80
9Alles verliep vlot en het was fijn dat Steven gelijk meeging naar de eerste bezichtiging, Waardoor we snel konden handelen en het huis hebben kunnen kopen.
-
Tine Machine
10Lekkere rustige omgeving
-
cazacu catalin
10 -
Suze Groenewegstraat 91
8Ik ben goed geholpen , maar het duurde redelijk lang , waarbij ik ook schuldig was, maar bij deze aankoop waren ze een goede hulp
-
Winterkoninkje 61
10Het contact verliep heel goed en onze contactpersoon was zeer deskundig. Heeft ons goed geholpen. het kantoor was goed bereikbaar met vriendelijke medewerksters
-
Haneen Hamdan
10Net een bezichtiging gehad met Steven Vessies en dat was een erg fijne bezichtiging alleen al! Super vriendelijk, geduldig en begripvol. Denkt ook goed mee! In tegenstelling tot vele andere makelaars in Purmerend doet hij zijn werk erg leuk en goed!