Ascoba makelaardij VOF
"(T)huis en Holanda Septentrional"
In ons poldergebied is makelen niet alleen een beroep, maar ook een passie. Wij zijn diep verbonden met de regio en begrijpen de waarde van het landschap, de geschiedenis en de mensen die hier wonen. Onze kantoor is al meer dan 25 jaar actief in Graft-De Rijp, Waterland, Beemster en Schermerland. Wij staan voor kwaliteit, betrouwbaarheid en deskundigheid, met een NVM-registerinschrijving en beëdiging die uw vertrouwen rechtvaardigen. On...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Edammerstraat 52
1023VC Amsterdam
€ 585.000 k.k.
€ 9.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- 55 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Aggelenstraat 12
1483TA De Rijp
€ 455.000 k.k.
€ 3.792/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Noordervaart 180
1841JD Stompetoren
€ 950.000 k.k.
€ 6.129/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 2105 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oosteinde 51
1483AC De Rijp
€ 485.000 k.k.
€ 4.217/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 100 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lange Weide 41 A
1631DK Oudendijk
€ 795.000 k.k.
€ 6.310/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 547 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Driekoningenhof 68
1483XS De Rijp
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (33)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
33 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Jan Cornelisz. Rijpstraat 10
9prima contact met makelaar, kent als lokaal bedrijf de markt tot in detail. Goede begeleiding en tevreden over het proces.
-
Heikeshof 30
10Het contact met de makelaar verliep heel erg prettig. Hij heeft echt de tijd voor me genomen en ons heel erg goed geadviseerd over de verkoopwaarde en verkoop mogelijkheden van het huis. En groot voordeel was, dat de makelaar het dorp en de buurt goed kent. Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Grote Dam 1
10Ascoba heeft ons goed begeleid tijdens het verkoopproces. De foto’s en drone beelden waren super mooi en de omschrijving van het pand was erg waardevol. Ascoba heeft kennis van de lokale markt en is open en transparant.
-
Boeijerstraat 122
9Traducido por IAContacto fino y fluido, nos sentimos a gusto tanto en la compra como en la venta. Recomendamos este agente inmobiliario.
-
Heikeshof 21
8Traducido por IALa comunicación fue positiva, a veces se hacen preguntas por sí mismas pero las respuestas fueron muy rápidas. Corredor práctico sin rodeos.
-
Hogeweg 22
10Traducido por IA¡Contacto muy suave. Piensa junto y da consejos excelentes. Presta mucha atención a las cualidades y posibles defectos de la nueva casa. Gracias al buen consejo, nuestra oferta fue inmediatamente acertada!
-
Jisperweg 86
10Traducido por IAEl agente inmobiliario es muy claro y paciente al explicar diversas cosas. Son muy amables al ayudarnos a desentrañar las diferentes posibilidades.