Teunisse Makelaars van Purmerend
""Wij gaan graag een stapje verder""
Teunisse Makelaars o.g. staat al meer dan 45 jaar bekend als betrouwbaar en professioneel in de woningmarkten van Purmerend en omstreken. Onze gecertificeerde NVM-makelaars combineren ervaring met een heldere, nuchtere aanpak om zowel kopen als verkopen en taxeren met succes te laten verlopen. Of u nu op zoek bent naar uw eerste woning, wilt overstappen of een huis wil verkopen: wij staan voor u klaar met directe en doelgerichte onderst...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Moerland 3
1151BH Broek in Waterland
€ 375.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 458 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Coloradostraat 19
1448XE Purmerend
€ 510.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Neckerstraat 157
1456BC Wijdewormer
€ 650.000 k.k.
€ 5.285/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 326 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Wherekant 7
1442CW Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 4.714/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bernard Nieuwentijtstraat 62
1441GD Purmerend
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Belthoeve 12
1462PN Middenbeemster
€ 386.250 k.k.
€ 3.219/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (58)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
58 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Eddy Slats
10 -
Theo De Jong
8 -
Remon12hoven
10 -
Milongastraat 16
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis door Teunisse Makelaars. Steven Vessies is een sympathieke en betrokken makelaar met wie het prettig communiceren was. Hij hield ons goed op de hoogte en dacht actief mee gedurende het hele proces. Ook de ondersteuning vanuit kantoor was top: Carissa en Lisanne hebben ons professioneel en vriendelijk geholpen. Alles verliep soepel en we voelden ons echt ontzorgd. Kortom, een fijne samenwerking en absoluut a…
-
jeroen klugt
10 -
Julianalaan 80
9Alles verliep vlot en het was fijn dat Steven gelijk meeging naar de eerste bezichtiging, Waardoor we snel konden handelen en het huis hebben kunnen kopen.
-
Tine Machine
10Lekkere rustige omgeving
-
cazacu catalin
10 -
Suze Groenewegstraat 91
8Ik ben goed geholpen , maar het duurde redelijk lang , waarbij ik ook schuldig was, maar bij deze aankoop waren ze een goede hulp
-
Winterkoninkje 61
10Het contact verliep heel goed en onze contactpersoon was zeer deskundig. Heeft ons goed geholpen. het kantoor was goed bereikbaar met vriendelijke medewerksters
-
Haneen Hamdan
10Net een bezichtiging gehad met Steven Vessies en dat was een erg fijne bezichtiging alleen al! Super vriendelijk, geduldig en begripvol. Denkt ook goed mee! In tegenstelling tot vele andere makelaars in Purmerend doet hij zijn werk erg leuk en goed!