Next-Makelaars
"Pas de Slogans, Seulement Qualité"
Next-Makelaars streeft naar uitstekende kwaliteit, service en resultaat in de makelaardij. Met een efficiënte en directe werkwijze zorgen we ervoor dat klanten altijd een scherp tarief krijgen. Onze onafhankelijke beoordelingen van klanten via Funda zijn al jaren uitstekend, wat getuigt van onze betrouwbare en klantgerichte aanpak. Wij combineren de kwaliteit van een NVM-makelaar met transparante en snelle afhandeling. Door onze unieke...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oostdijk 13 c
1461DR Zuidoostbeemster
€ 525.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Gerrit Hoogstraatenlaan 2
1462XB Middenbeemster
€ 625.000 k.k.
€ 4.735/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zwaluwtong 47
1141KN Monnickendam
€ 750.000 k.k.
€ 5.282/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 258 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Johanna Naberstraat 150
1442BD Purmerend
€ 425.000 k.k.
€ 5.822/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
W. v.d. Brinkstraat 4
1444HD Purmerend
€ 650.000 k.k.
€ 4.745/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Jean Lotenpad 3
1462MW Middenbeemster
€ 595.000 k.k.
€ 4.685/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Mira 10
9Deze makelaar heeft ons voor de 2e keer geholpen en waren en zijn zeer tevreden. Gezellig persoon om mee te werken en geeft de juiste info wat en hoe alles te regelen. Ook betrouwbaar om zo maar je huissleutel af te geven mbt de bezichtigingen. Top makelaar dus👍🎈
-
Zuiderweg 182
10Niets anders dan lof voor Mario! Hij is duidelijk erg goed in zijn vak. Ik ben er open in gegaan en heb volledig vertrouwd op de kennis en kunde van Mario. En dit met een fantastisch resultaat bij de verkoop van mijn woning. In de communicatie is hij snel en duidelijk. Ik zou morgen weer opnieuw voor Mario kiezen als ik mijn woning zou verkopen. Dankjewel Mario!
-
Ponte Vecchio 23
9Traduit par l'IAProfessionnel avec qui il est agréable de collaborer. Plan rigoureux établi pour l'approche et dès qu'une opportunité s'est présentée, il a frappé directement de la manière indiquée par lui.
-
Clara Visserstraat 18
10Traduit par l'IALe processus s'est déroulé sans problème. Bonne assistance lors de l'achat de la maison et des étapes suivantes. Accompagnement aimable, enthousiaste et compétent. À recommander sans hésiter. 👍
-
Julianalaan 2 a
10Traduit par l'IATrès belle et professionnelle collaboration. Le courtier est parfaitement joignable et c'est important lors d'un tel événement que la vente d'une maison.