AkerHuis
"AkerHuis - Le courtier immobilier à Akersloot"
Wij zijn bewust gekozen voor een klein en flexibel makelaarskantoor waar persoonlijk contact centraal staat. Onze nadruk ligt op een vlekkeloze verkoop en hulp bij alles wat daarbij hoort. Wij zijn sinds meer dan 20 jaar gespecialiseerd in de aan- en verkoop van een breed scala aan woningen. Bij elke transactie staat de kwaliteit en het woonplezier van onze klanten voorop. Onze ervaring zorgt voor een geruststellende aanpak, waarbij we...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schouw 1 c
1921CC Akersloot
€ 499.000 k.k.
€ 5.736/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Molenbuurt 1 a
1766GM Wieringerwaard
€ 650.000 k.k.
€ 3.693/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 176 m²
- Superficie du terrain
- 1066 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Hemweg 2
1921AM Akersloot
€ 749.000 k.k.
€ 7.490/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 672 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Ardennenlaan 38
1966RV Heemskerk
€ 455.000 k.k.
€ 3.554/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Startingerweg 5
1921AG Akersloot
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 287 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Acheter
Betje Wolfftuin 17
1705KA Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 3.601/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Hemweg 2
10Zo goed als dag en nacht bereikbaar 🙃 en kwam zelfs in het weekend de “Te koop” borden plaatsen. Bezichtigen etc. liepen allemaal perfect.
-
Rijksweg 23 b
10De te kopen woning stond twee uur rijden van ons dorp en onze makelaar is meegegaan en heeft alles perfect geregeld plus dat hij zelfs in de avond en weekend voor ons bereikbaar was. Helemaal top
-
Betje Wolfftuin 17
10Ontzettend goed geholpen aan een prachtige woning. Het contact was erg goed, snel en deskundig. Kortom echt een aanrader als je opzoek bent naar een woning.
-
Krokusstraat 12
9Traduit par l'IALe contact s'est bien déroulé. On a rapidement répondu aux questions que j'avais. Tout était bien et clairement organisé.
-
Lindenlaan 105
9Traduit par l'IATrès bien avec de la place pour nos idées. Toujours à la recherche des meilleures options. Une bonne prospection du marché effectuée. Notre maison se trouvait dans une catégorie de vente difficile mais c'est finalement réussi. Nous sommes satisfaits du résultat.
-
Pieter de Hooghstraat 10
10Traduit par l'IALe contact avec le courtier s'est déroulé rapidement et efficacement via Whatsapp. Jamais de problèmes avec la distance entre courtier et client. Le contact personnel s'est déroulé particulièrement bien : avec une plus grande attention portée à la situation et aux besoins du client.