De Makelares
"On vous défie !"
Bij De Makelares in Alkmaar staat uw vertrouwen centraal. Of u nu een woning wilt verkopen of kopen, wij zorgen voor een professionele en persoonlijke benadering. Bij de verkoop houden wij u nauwkeurig op de hoogte van elke bezichtiging en zorgen we voor een optimale presentatie van uw huis. Onze motivatie is om u te helpen het beste resultaat behalen, zodat u na afloop niet alleen van de handel is overtuigd, maar ook van onze samenwerk...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Briljant 88
1703GS Heerhugowaard
€ 400.000 k.k.
€ 3.226/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Marsmanstraat 18
1702GA Heerhugowaard
€ 245.000 k.k.
€ 5.000/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 49 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Lotte Beesedijk 21
1705NA Heerhugowaard
€ 850.000 k.k.
€ 4.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 204 m²
- Superficie du terrain
- 494 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Hans de Riesstraat 20
1827NR Alkmaar
€ 475.000 k.k.
€ 3.711/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 179 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Kreekwaard 14
1824DT Alkmaar
€ 265.000 k.k.
€ 4.274/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Cressantlaan 11
1816NX Alkmaar
€ 435.000 k.k.
€ 3.425/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (81)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
81 avis total
Funda
59 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
marko koprivica
10We kunnen Jiska van harte aanbevelen! Toen we naar een nieuwe stad als Alkmaar verhuisden, voelden we ons aanvankelijk overweldigd en misten we de lokale kennis. Jiska was echt een gamechanger voor ons. Ze begeleidde ons door het hele proces met ongelooflijke expertise, geduld en warmte. Wat haar onderscheidt, is haar diepgaande kennis van de markt en haar vermogen om bij elke stap waardevol advies te geven. Ze heeft niet zomaar een huis voor ons gevonden; ze heeft een fantastisch thuis voor ons gevonden. Haar onderhandelingsvaardigheden zijn van topniveau en ze wist een geweldige deal met de verkoper te sluiten die onze verwachtingen overtrof. Als u op zoek bent naar een makelaar die professioneel, proactief en oprecht begaan is met haar klanten, dan is Jiska de juiste keuze!
-
Heilooërdijk 43
9De Makelares was heel meedenkend en had goede ideeën over de aanpak van verkoop van mijn huis. Daarnaast waren de ondersteunende dames zeer geduldig en altijd bereid goed mee te denken. Een mooi voorbeeld van een vrouwelijke combinatie van kracht, zachtheid en toch ook zakelijkheid.
-
Vogelweg 57
10Jiska heeft ons een paar keer bijgestaan met de aan- /verkoop van een woning. Altijd weer met een opgewekt humeur en veel verstand van zaken. In alle gevallen met het meest gunstige resultaat. Kortom een Topmakelaar.