C&D Makelaardij Den Haag B.V.
"Verkauf - Kauf - Bewertungen; alles unter einem Dach!"
Onze kantoorlocatie ligt in het hart van Bezuidenhout, een wijk die bekend staat om haar sfeer en kwaliteit. In het historische gebouw aan de Theresiastraat combineren we een unieke sfeer met moderne vastgoed expertise. Wij staan voor u klaar met aankopen, verkoop en taxaties in de regio Den Haag en daarbuiten. Met een strategische ligging genieten wij van de voordelen van deze populaire wijk, waar luxe en toegankelijkheid hand in hand...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Moucheronstraat 106
2593RC Den Haag
€ 385.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Roggekamp 297
2592VT Den Haag
€ 289.000 k.k.
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Pieterstraat 36
2513BX Den Haag
€ 349.000 k.k.
€ 5.629/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Van Kijfhoeklaan 11
2597TA Den Haag
€ 695.000 k.k.
€ 5.560/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Van Alkemadelaan 892
2597BE Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 4.412/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Roggekamp 523
2592VZ Den Haag
€ 349.000 k.k.
€ 4.362/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (20)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
20 Bewertungen insgesamt
Funda
11 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Laan van Nieuw-Oost-Indië 29
10Wij zijn heel tevreden over deze makelaar. Wij hadden een plezierig contact met Rik Doorschodt. De verkoop is soepel verlopen. De mederwerkster van het kantoor (Antoinette van Os) is zeer efficiënt en bekwaam. Al met al kunnen wij dit makelaarskantoor van harte aanbevelen.
-
humeyra genc
2Ik stuurde een mail naar deze makelaar met de vraag en een bod op een woning waar we interesse in hadden. Onze bod zat onder de vraagprijs en wij dachten al dat we een nee zouden krijgen maar hey we dachten nee heb je, ja kan je krijgen. Vervolgens krijgen we een mail terug dat onze bod niet serieus genomen word en dat het zonde is van hun tijd en het kost tijd om hierop in te gaan. Vreemd toch want een mail staat er voor als je vragen hebt. Jammer dat er zo gereageerd word vanuit een makelaar!
-
Van Ostadestraat 328 3
10Uitmuntend geholpen door C&D Makelaardij. Zeer bekwame en meedenkende makelaars die eerlijk en transparant te werk gaan. Het contact was snel en duidelijk. We zijn erg tevreden over het hele proces en het resultaat. Absolute aanrader!
-
Laan van Nieuw-Oost-Indië 53
10Rik and Antoinette have Simply been two great people to work with. I would recommend this estate agency to any expat wishing to sell their house. The service and the timely replies they offer are always to the point. Rik is furthermore well on the ball when it comes down to paperwork and rather complex matters like VvE s and seeds. Cannot do anything else but praising them.