Novilla is uw betrouwbare makelaar in Bennekom, waar we met passie en professionaliteit helpen bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze ervaring en toewijding zorgen ervoor dat we elke klant op een persoonlijke manier begeleiden, of het nu gaat om een appartement, gezinswoning of villa. Wij begrijpen dat het verkopen van een woning een belangrijk moment is en zetten daarom extra in om uw verkoopkansen te vergroten. Met een breed aa...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Anna van Burenlaan 54
6713NK Ede
€ 295.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Willem Marislaan 7
6717HA Ede
€ 775.000 k.k.
€ 3.780/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 205 m²
- Fläche des Grundstücks
- 622 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Maandereind 10 G
6711AC Ede
€ 289.000 k.k.
€ 4.587/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Parkweg 125 A 28
6717HR Ede
€ 249.500 k.k.
€ 5.544/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 45 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Jongkindstraat 4
6717MS Ede
€ 395.000 k.k.
€ 3.496/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Zuiderkruis 250
3902XH Veenendaal
€ 289.000 k.k.
€ 4.188/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (20)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
20 Bewertungen insgesamt
Funda
20 Bewertungen auf Funda
-
Olthorst 14
10Zeer deskundige, vriendelijke en betrouwbare makelaar die met haar kennis/ deskundigheid ons erg geholpen heeft.
-
Jongkindstraat 4
10Persoonlijke aandacht. Staat voor je klaar als er iets is, ook buiten kantooruren. Is absoluut niet tevreden met een zesje.
-
Zuiderkruis 250
10Übersetzt durch KIWir haben unser Haus über Novilla gekauft und sind mit der Betreuung sehr zufrieden. Professionell, klar und angenehm im Kontakt. Auf jeden Fall zu empfehlen!
-
Polselaan 10
10Wij zijn zeer tevreden over de werkzaamheden van Novilla bij zowel de aan als verkoop van ons huis. Ondanks dat ze uit een andere plaats komen , zijn ze goed op de hoogte van de regels die in andere plaatsen gelden. Ze zijn zeer goed bereikbaar en de communicatie verliep daardoor ook vlekkeloos. Ze nemen hun taak heel serieus, waardoor de beste resultaten worden verkregen. We zouden Novilla zeker aanbevelen binnen ons netwerk.
-
Valkestein 725
10Novilla is goed bereikbaar, ook buiten ´normale´ werktijden. Levert een mooie (foto)presentatie en zat spot on met verwachte verkoopprijs
-
De Gaullesingel 113
9Übersetzt durch KISie wurde während des Kaufvorgangs 'eingeflogen' und hat uns großartig bei der Festlegung des Gebots geholfen
-
Trumandreef 89
10Übersetzt durch KIBei Novilla wird man wirklich wahrgenommen! Das Wichtigste haben wir gefunden, dass wir es mit einer menschlichen Herangehensweise zu tun hatten, sowohl für uns als auch für Verkäufer und Käufer. Ein Haus zu kaufen oder zu verkaufen ist schließlich etwas, das man nicht oft macht. Novilla ist sehr zugänglich, es wird eine Gruppen-App erstellt und selbst abends und am Wochenende kann man noch mit Fragen kommen. Es wird auch eine sehr schöne Broschüre erstellt und Ihr Haus wird als Blickfang präsentiert. Der Prozess wird vollständig beg…