HelderinHuizen.nl
"Die Kraft eines frischen Blicks!"
In 2009 startte Christa haar makelaarskantoor in Groningen. Na een aantal jaren woonde ze in Amersfoort - Vathorst en zag daar de kans om een vestiging op te richten. Sindsdien werken we actief in zowel Groningen als Amersfoort. Ons team bestaat uit vier vrouwen met samen meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Wij zijn vooroplopend in een snel veranderende markt, met een sterke vrouwelijke aanpak en veel kennis van zaken. Onze klantge...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kraneweg 99 a
9718JM Groningen
€ 485.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Victoriameer 147
3825VR Amersfoort
€ 915.000 k.k.
€ 5.545/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 290 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Terschellingkade 182
3826DJ Amersfoort
€ 720.000 k.k.
€ 5.373/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Riesenberg 19
3825GD Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.276/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 178 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Valutaboulevard 13
3825BS Amersfoort
€ 699.000 k.k.
€ 3.410/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 205 m²
- Fläche des Grundstücks
- 366 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Prinses Margrietstraat 13
9744CL Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.313/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 121 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (64)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
64 Bewertungen insgesamt
Funda
41 Bewertungen auf Funda
23 Bewertungen bei Google
-
Koningin Wilhelminalaan 19
9Super fijn team, professioneel, meedenkend en super aardig. Ik zou Helder in Huizen echt iedereen aanraden. Geen macho cultuur, lekker nuchter en houd zich aan de afspraken. Wij hebben veel met Renee te maken gehad. Hele fijne warme vrouw. Denkt mee, is oprecht en het was gewoon gezellig!
-
studio crikvenica
10Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact viel direct de duidelijke aanpak op: het verkoopplan was helder, goed doordacht en gaf ons veel vertrouwen. Tijdens het hele proces was de communicatie snel, transparant en prettig — we werden steeds goed op de hoogte gehouden. Wat ons daarnaast extra opviel, is dat zelfs andere makelaars die de opdracht uiteindelijk niet kregen, zich lovend uitlieten over deze makelaar. Dat bevestigde voor ons nog eens dat we de juiste keuze hadden gemaakt. Ook de presentatie van onze woning was van hoog niveau. De foto’s waren professioneel en aantrekkelijk, en de fotograaf dacht actief mee om het huis zo goed mogelijk in beeld te brengen. Daarnaast was de assistent-makelaar zeer betrokken en behulpzaam, wat het hele proces nog prettiger maakte. Tot slot hebben we de persoonlijke en vriendelijke benadering als zeer positief ervaren. Er werd echt met ons meegedacht en geen vraag was te veel. Dankzij deze professionele én betrokken werkwijze is de verkoop soepel en succesvol verlopen. Absoluut een aanrader!