Van Trigt Makelaars
"Öffnen sich bei uns neue Türen, auch für Sie?"
Kopen of verkopen van een woning is altijd een belangrijk moment in uw leven. Of u nu op zoek bent naar de perfecte woning of uw huidige huis wilt verkopen, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Bij Van Trigt Makelaars leggen we de nadruk op een persoonlijke en transparante benadering, zodat u zich volledig op uw nieuwe situatie kunt richten. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een efficiënte en gerichte we...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hoofdweg 62
1275AD Huizen
€ 625.000 k.k.
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 345 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zomerkade 152
1273SP Huizen
€ 419.000 k.k.
€ 5.048/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Golfresidentie 121
8251NS Dronten
€ 725.000 k.k.
€ 3.625/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 200 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1126 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Salamander 45
1275BL Huizen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Ambonlaan 8
1276NH Huizen
€ 525.000 k.k.
€ 5.250/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Herman Kruyderlaan 13
1261ZX Blaricum
€ 925.000 k.k.
€ 5.968/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 325 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (43)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
43 Bewertungen insgesamt
Funda
27 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Draaikom 77
7Prima makelaar, alleen in deze tijd verkoopt een huis zich zelf, dus waar de makelaar nou zo druk mee geweest is weet ik niet. De makelaarskosten zijn 'standaard' maar naar mijn idee veel te hoog.
-
Beau Bos
2Onacceptabel: €3.200 aan borg nog steeds niet terug "Ik ben genoodzaakt deze waarschuwing te schrijven. Dit kantoor weigert al meerdere maanden mijn borg van €3.200 terug te betalen. Ondanks talloze pogingen om contact op te nemen via telefoon en mail, blijft het kantoor volledig onbereikbaar en worden afspraken niet nagekomen. Het achterhouden van dergelijke bedragen zonder enige communicatie is onprofessioneel en juridisch dubieus. Bespaar jezelf de frustratie en het financiële risico en ga niet met dit kantoor in zee.
-
Marjet Kies
10Linda heeft een woning voor ons aangekocht. Ze heeft ons hierbij perfect geholpen. Ze heeft veel kennis van de markt en regio. En daarnaast is ze een bijzonder prettig persoon om mee te werken. We raden haar daarom van harte aan voor het aankopen van een woning. Bedankt
-
Naf Oortgijsen
10Linda is echt een fantastische makelaar! De samenwerking met van Trigt makelaars, liep dan ook op rolletjes… Echt heel tevreden!
-
Ruizendaallaan 42
10Prima deskundige. prettige en goed communicerende makelaar. Kan je met een gerust hart alles aan over laten.