Makelaardij de Jong B.V.
"Der Immobilienmakler im Hoeksche Waard"
Makelaardij De Jong staat voor een betrouwbare en professionele begeleiding tijdens het (ver)koopproces van uw woning of zakelijk onroerend goed. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een vlotte en stressvrije overstap. Sinds 1982 helpen we klanten in de regio Hoeksche Waard, evenals omgevingen van Rotterdam en Dordrecht met de aankoop of verkoop van woningen, nieuwbouwprojecten en taxaties. Onze twee vestigingen bieden toegang tot ee...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nikolaus Boutstraat 6
3273BC Westmaas
€ 565.000 k.k.
€ 4.556/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 204 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Klipper 10
3263NB Oud-Beijerland
€ 439.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Meestoof 16
3261EK Oud-Beijerland
€ 350.000 k.k.
€ 4.375/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- 98 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Julianastraat 5
3295AL 's-Gravendeel
€ 595.000 k.k.
€ 4.161/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 422 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Ridder van Dorpstraat 5
3264VC Nieuw-Beijerland
€ 369.500 k.k.
€ 3.213/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nachtegaalstraat 6
3281JS Numansdorp
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 181 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (104)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
104 Bewertungen insgesamt
Funda
53 Bewertungen auf Funda
51 Bewertungen bei Google
-
Chopinplein 42
10Walter heeft ons in het hele traject super goed begeleid. Onzekerheden geprobeerd weg te nemen en nam hiervoor zeker alle tijd. Ook de mensen op kantoor allemaal even vriendelijk en behulpzaam. Een dikke tien!
-
Oudendijk 4
9Walter heeft ons overtuigd om ons huis verkoop klaar te maken en ik denk dat dit gewerkt heeft. Verder was de communicatie uitstekend en gezellig, hadden vorige huis geen fijne ervaring maar dit is ruimschoots goedgemaakt.
-
Leonie de Raad
8 -
Prins Bernhardstraat 1 N
9Prettig en snel verkocht in goede communicatie. Bedankt voor de hulp in deze belangrijke fase van ons leven. Groet J&M
-
Youri Mout
10Communicatie was goed. Taxatie was, zonder spoed aanvraag, binnen een aantal dagen helemaal afgerond. Echt super!
-
Willem V
10 -
Bootstraat 9
9Het contact met de makelaar was prima, en we zijn deskundig en vriendelijk geholpen. Helemaal tevreden.
-
Dokter Kroesenring 39
10Walter van ‘t Hoff een betrouwbare eerlijke en vooral duidelijke makelaar. Altijd bereikbaar in geval van vragen. Doet wat hij zegt en zegt wat hij gaat doen. En daarnaast gewoon een aardige professionele man die kan relativeren . Volgende keer, indien noodzakelijk, zal ik zeker Walter weer bellen.
-
Zuidster 13
10Zeer tevreden over makelaardij de Jong! Goed begeleid en van alles op de hoogte gehouden en als je vragen hebt word daar gelijk op terug gebeld of gemaild.