Makelaardij de Jong B.V.
"Le courtier à la Hoeksche Waard"
Makelaardij De Jong staat voor een betrouwbare en professionele begeleiding tijdens het (ver)koopproces van uw woning of zakelijk onroerend goed. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een vlotte en stressvrije overstap. Sinds 1982 helpen we klanten in de regio Hoeksche Waard, evenals omgevingen van Rotterdam en Dordrecht met de aankoop of verkoop van woningen, nieuwbouwprojecten en taxaties. Onze twee vestigingen bieden toegang tot ee...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vlasakker 13
3267BS Goudswaard
€ 885.000 k.k.
€ 4.634/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 191 m²
- Superficie du terrain
- 570 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Nikolaus Boutstraat 6
3273BC Westmaas
€ 565.000 k.k.
€ 4.556/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 204 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Klipper 10
3263NB Oud-Beijerland
€ 439.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Meestoof 16
3261EK Oud-Beijerland
€ 350.000 k.k.
€ 4.375/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 98 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Julianastraat 5
3295AL 's-Gravendeel
€ 595.000 k.k.
€ 4.161/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 422 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ridder van Dorpstraat 5
3264VC Nieuw-Beijerland
€ 369.500 k.k.
€ 3.213/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (104)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
104 avis total
Funda
53 commentaires sur Funda
51 commentaires sur Google
-
Chopinplein 42
10Walter heeft ons in het hele traject super goed begeleid. Onzekerheden geprobeerd weg te nemen en nam hiervoor zeker alle tijd. Ook de mensen op kantoor allemaal even vriendelijk en behulpzaam. Een dikke tien!
-
Oudendijk 4
9Walter heeft ons overtuigd om ons huis verkoop klaar te maken en ik denk dat dit gewerkt heeft. Verder was de communicatie uitstekend en gezellig, hadden vorige huis geen fijne ervaring maar dit is ruimschoots goedgemaakt.
-
Leonie de Raad
8 -
Prins Bernhardstraat 1 N
9Prettig en snel verkocht in goede communicatie. Bedankt voor de hulp in deze belangrijke fase van ons leven. Groet J&M
-
Youri Mout
10Communicatie was goed. Taxatie was, zonder spoed aanvraag, binnen een aantal dagen helemaal afgerond. Echt super!
-
Willem V
10 -
Bootstraat 9
9Het contact met de makelaar was prima, en we zijn deskundig en vriendelijk geholpen. Helemaal tevreden.
-
Dokter Kroesenring 39
10Walter van ‘t Hoff een betrouwbare eerlijke en vooral duidelijke makelaar. Altijd bereikbaar in geval van vragen. Doet wat hij zegt en zegt wat hij gaat doen. En daarnaast gewoon een aardige professionele man die kan relativeren . Volgende keer, indien noodzakelijk, zal ik zeker Walter weer bellen.
-
Zuidster 13
10Zeer tevreden over makelaardij de Jong! Goed begeleid en van alles op de hoogte gehouden en als je vragen hebt word daar gelijk op terug gebeld of gemaild.