Spiering Makelaardij
"Nous savons ce que vaut habiter dans les Hoeksche Waard !"
Spiering Makelaardij heeft zich gespecialiseerd in de woningmarkt van de Hoeksche Waard. Met meer dan 30 jaar ervaring in dit gebied, weten wij de nuances van deze regio als geen ander. Onze kennis en ervaring zorgen voor een gerichte benadering bij de verkoop van woningen, zodat u snel en efficiënt uw doel bereikt. Bij Spiering leggen we veel aandacht aan de aankoopbegeleiding. Wij helpen u bij het vinden van de juiste woning en geven...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nieuweweg 6
3295XS 's-Gravendeel
€ 742.000 k.k.
€ 5.621/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 531 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vlietlaan 55 B 01
3061DV Rotterdam
€ 295.000 k.k.
€ 5.784/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Langeweg 15
3261LJ Oud-Beijerland
€ 3.600.000 k.k.
€ 10.976/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 328 m²
- Superficie du terrain
- 5240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Granadoslaan 12
3055RB Rotterdam
€ 250.000 k.k.
€ 6.944/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 36 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Pieter van der Doesstraat 1
3262JW Oud-Beijerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Acheter
Hazelaarstraat 4
3297XJ Puttershoek
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 430 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (16)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
16 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
-
Gele lis 36
10Het contact is zeer prettig verlopen, zowel als mijn aankoopmakelaar als verkoopmakelaar van de woning. In deze verhitte woningmarkt is Jacco de rust zelve gebleven. Geen moeite was teveel!
-
Polluxstraat 19
10Zeer tevreden over Michel Makor van Spiering Makelaardij. Vanaf het eerste gesprek was er persoonlijke aandacht. Er was veel voorwerk gedaan van het huis en de omgeving. De fotoreportage verliep prettig, duidelijke foto’s met een goede omschrijving van het huis. Dankzij de ervaring was het huis snel verkocht. Michel reageert snel is correct en komt afspraken na.
-
Marsmanplein 28
10Jacco Spiering heeft de woning van onze moeder snel en uitstekend verkocht. Vanaf de eerste kennismaking tot en met de contractuele afronding waren alle contacten persoonlijk en prettig. De voorbereiding verliep soepel. Belangrijke zaken, zoals de fotoselectie en de laatste details voor de Funda‑advertentie, bespraken we tijdens een persoonlijke afspraak op zijn kantoor. Al snel volgden veel bezichtigingen, waarover we steeds telefonisch én per e‑mail helder werden geïnformee…
-
Dahliastraat 4
10Duidelijke afspraken gemaakt en nagekomen. Alles keurig geregeld vanaf het begin tot het eind. Ik heb dit als zeer prettig ervaren.
-
Bloemaertstraat 15
10Jacco is een man van "een woord is een woord!". Lokaal zeer goed bekend en realistisch in verwachtingen. Terugkoppeling verliep altijd soepel en prima bereikbaar. Een aanrader dus.