Spiering Makelaardij
"Sabemos lo que vale vivir en la Hoeksche Waard!"
Spiering Makelaardij heeft zich gespecialiseerd in de woningmarkt van de Hoeksche Waard. Met meer dan 30 jaar ervaring in dit gebied, weten wij de nuances van deze regio als geen ander. Onze kennis en ervaring zorgen voor een gerichte benadering bij de verkoop van woningen, zodat u snel en efficiënt uw doel bereikt. Bij Spiering leggen we veel aandacht aan de aankoopbegeleiding. Wij helpen u bij het vinden van de juiste woning en geven...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nieuweweg 6
3295XS 's-Gravendeel
€ 742.000 k.k.
€ 5.621/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 531 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vlietlaan 55 B 01
3061DV Rotterdam
€ 295.000 k.k.
€ 5.784/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Langeweg 15
3261LJ Oud-Beijerland
€ 3.600.000 k.k.
€ 10.976/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 328 m²
- Área del lote
- 5240 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Granadoslaan 12
3055RB Rotterdam
€ 250.000 k.k.
€ 6.944/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 36 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Pieter van der Doesstraat 1
3262JW Oud-Beijerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 108 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Comprado
Hazelaarstraat 4
3297XJ Puttershoek
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- 430 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (16)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
16 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
-
Gele lis 36
10Het contact is zeer prettig verlopen, zowel als mijn aankoopmakelaar als verkoopmakelaar van de woning. In deze verhitte woningmarkt is Jacco de rust zelve gebleven. Geen moeite was teveel!
-
Polluxstraat 19
10Zeer tevreden over Michel Makor van Spiering Makelaardij. Vanaf het eerste gesprek was er persoonlijke aandacht. Er was veel voorwerk gedaan van het huis en de omgeving. De fotoreportage verliep prettig, duidelijke foto’s met een goede omschrijving van het huis. Dankzij de ervaring was het huis snel verkocht. Michel reageert snel is correct en komt afspraken na.
-
Marsmanplein 28
10Jacco Spiering heeft de woning van onze moeder snel en uitstekend verkocht. Vanaf de eerste kennismaking tot en met de contractuele afronding waren alle contacten persoonlijk en prettig. De voorbereiding verliep soepel. Belangrijke zaken, zoals de fotoselectie en de laatste details voor de Funda‑advertentie, bespraken we tijdens een persoonlijke afspraak op zijn kantoor. Al snel volgden veel bezichtigingen, waarover we steeds telefonisch én per e‑mail helder werden geïnformee…
-
Dahliastraat 4
10Duidelijke afspraken gemaakt en nagekomen. Alles keurig geregeld vanaf het begin tot het eind. Ik heb dit als zeer prettig ervaren.
-
Bloemaertstraat 15
10Jacco is een man van "een woord is een woord!". Lokaal zeer goed bekend en realistisch in verwachtingen. Terugkoppeling verliep altijd soepel en prima bereikbaar. Een aanrader dus.