Spiering Makelaardij
"We know what living in the Hoeksche Waard is worth!"
Spiering Real Estate has specialized in the housing market of Hoeksche Waard. With more than 30 years of experience in this area, we know the nuances of this region better than anyone else. Our knowledge and experience ensure a focused approach in selling homes, so that you quickly and efficiently reach your goal. At Spiering, we pay a lot of attention to the purchase guidance. We help you find the right home and give you practical tips...
Current housing stock
-
- Available
Nieuweweg 6
3295XS 's-Gravendeel
€ 742.000 k.k.
€ 5.621/m²
DSave as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- 531 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vlietlaan 55 B 01
3061DV Rotterdam
€ 295.000 k.k.
€ 5.784/m²
CSave as favorite- Living area
- 51 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Langeweg 15
3261LJ Oud-Beijerland
€ 3.600.000 k.k.
€ 10.976/m²
A++++Save as favorite- Living area
- 328 m²
- Land area
- 5240 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Granadoslaan 12
3055RB Rotterdam
€ 250.000 k.k.
€ 6.944/m²
ESave as favorite- Living area
- 36 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Pieter van der Doesstraat 1
3262JW Oud-Beijerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 108 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Purchased
Hazelaarstraat 4
3297XJ Puttershoek
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
FSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 430 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (16)
Review platforms
BronscoresTotal score
16 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
-
Gele lis 36
10Het contact is zeer prettig verlopen, zowel als mijn aankoopmakelaar als verkoopmakelaar van de woning. In deze verhitte woningmarkt is Jacco de rust zelve gebleven. Geen moeite was teveel!
-
Polluxstraat 19
10Zeer tevreden over Michel Makor van Spiering Makelaardij. Vanaf het eerste gesprek was er persoonlijke aandacht. Er was veel voorwerk gedaan van het huis en de omgeving. De fotoreportage verliep prettig, duidelijke foto’s met een goede omschrijving van het huis. Dankzij de ervaring was het huis snel verkocht. Michel reageert snel is correct en komt afspraken na.
-
Marsmanplein 28
10Jacco Spiering heeft de woning van onze moeder snel en uitstekend verkocht. Vanaf de eerste kennismaking tot en met de contractuele afronding waren alle contacten persoonlijk en prettig. De voorbereiding verliep soepel. Belangrijke zaken, zoals de fotoselectie en de laatste details voor de Funda‑advertentie, bespraken we tijdens een persoonlijke afspraak op zijn kantoor. Al snel volgden veel bezichtigingen, waarover we steeds telefonisch én per e‑mail helder werden geïnformee…
-
Dahliastraat 4
10Duidelijke afspraken gemaakt en nagekomen. Alles keurig geregeld vanaf het begin tot het eind. Ik heb dit als zeer prettig ervaren.
-
Bloemaertstraat 15
10Jacco is een man van "een woord is een woord!". Lokaal zeer goed bekend en realistisch in verwachtingen. Terugkoppeling verliep altijd soepel en prima bereikbaar. Een aanrader dus.