Het verkopen van een woning is meer dan alleen praten over het huis. Klanten nemen binnen de eerste minuut vaak een beslissing: wil ik hier wonen of niet? De eerste bezichtiging geeft vaak dat “goede gevoel”, de tweede is meer over praktische zaken. Passen mijn meubels of bank in deze woonkamer? Deze vragen zijn centraal voor kopers. Een goed verkoopproces houdt ook in dat de makelaar op tijd komt, goed voorbereid is en de woning kent....
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Corridor 1
3893BA Zeewolde
€ 650.000 k.k.
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 590 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Molenrak 2
3891EL Zeewolde
€ 495.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zilverschoon 1
3892AK Zeewolde
€ 889.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 156 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1024 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vlaamse Gaai 13
3893KE Zeewolde
€ 425.000 k.k.
€ 3.125/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Radon 41
3894DP Zeewolde
€ 569.000 k.k.
€ 4.377/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 228 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Pluuthaven 8
3891AX Zeewolde
€ 789.000 k.k.
€ 4.561/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 173 m²
- Fläche des Grundstücks
- 353 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (78)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
78 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
53 Bewertungen bei Google
-
Robijn 33
9Julian is deskundig en kent de locale markt goed. In het begin was weinig ruimte voor eigen inbreng. Wij als verkoper hebben meer emotioneel gevoel bij je eigen woning en hier was o.i. weinig begrip voor. Dat is naderhand goed uitgesproken. Carin van de binnendienst is accuraat en erg vriendelijk in de benadering.
-
Boomkleverlaan 241
9Het ging allemaal heel erg soepel en snel. Het contact was plezierig en de begeleiding van ons als verkopers en de potentiële kopers was overduidelijk succesvol.
-
Almereweg 13
10Wij hebben een heel fijn traject gehad met onze makelaar. De verkoop van onze woning en de aankoop van ons nieuwe huis verliepen soepel en vlekkeloos. Er werd goed meegedacht, snel geschakeld en alles was duidelijk geregeld. We kijken hier met een erg goed gevoel op terug.
-
De Deel 1
10Übersetzt durch KIDie Kommunikation mit dem Makler verlief sich sehr flüssig. Sehr kompetent und hat Geschäftssinn. Gibt klare Erklärung, was alles mit dabei kommt und begleitet dich durch den gesamten Prozess. Kurze Linien und das mag wir, keine Überraschungen. Wir empfehlen Flevopand Makler auf jeden Fall weiter.
-
Takeling 2
9Übersetzt durch KIGute Marktbeurteilung, Entwicklungen und erreichbare Preise. Kommuniziert flüssig und korrekt, gut erreichbar, schnelle Reaktionen auf Fragen und/oder Kommentare. Persönlicher in der Herangehensweise als viele andere Makler. Sehr empfehlenswert.