Kooijman Makelaardij & Vastgoeddiensten staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding in Montfoort. Wij zijn uw partner bij de aankoop, verkoop of beheer van vrijstaand wonen en landelijk vastgoed. Onze focus ligt op transparantie, deskundigheid en een correcte werkwijze om u te begeleiden van eerste kennismaking tot sleuteloverdracht. Wij nemen de tijd om uw wensen zorgvuldig in kaart te brengen en vertalen deze naar een doordacht...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bovenkerkweg 86
3417TA Montfoort
€ 560.000 k.k.
€ 4.242/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Rapenburgerschans 36
3432TP Nieuwegein
€ 292.000 k.k.
€ 4.562/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Morgenster 13
3417RN Montfoort
€ 750.000 k.k.
€ 5.102/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 246 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Mastwijkerdijk 90
3417BT Montfoort
€ 1.000.000 k.k.
€ 6.666/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1835 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Ambachtsstraat 8
2871GJ Schoonhoven
€ 350.000 k.k.
€ 2.966/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 148 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Godfried van Rhenenlaan 25
3417AM Montfoort
€ 385.000 k.k.
€ 4.375/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 127 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (8)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
8 Bewertungen insgesamt
8 Bewertungen bei Google
-
Kees Hoogenraad
10Übersetzt durch KIFachliche Kompetenz, persönlich, zuverlässig und mitdenkend, so haben wir Ronald erlebt. Ein Empfehlungswürdiges Begleiterangebot für den Verkauf oder die Immobilienbeschaffung Ihres Zweitwohnsitzes.
-
Annie Kooijman
10 -
Florus Pool
10 -
Edwin Heijdra
10 -
Lida Van Der Grift
10 -
Sven de Hoop
10 -
Hako Bouw
10 -
Christiaan Van Der Hoeven
8