In het hart van Veendam staat Makelaarsunie voor u klaar met betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Wij combineren kennis van de lokale markt met een duidelijke visie op succesvolle transacties. Onze belofte is om u te begeleiden vanaf het eerste gesprek tot de afsluiting, met aandacht voor uw wensen en behoeften. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is transparant, professioneel en gericht o...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Dr. Bosstraat 35
9645JH Veendam
€ 195.000 k.k.
€ 2.500/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- 418 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stoppelmanstraat 36
9648AN Wildervank
€ 319.500 k.k.
€ 2.349/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 171 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Langeleegte 161
9641GW Veendam
€ 325.000 k.k.
€ 2.006/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 720 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Landweerswal 2 136
7047CE Braamt
€ 155.000 k.k.
€ 1.867/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 575 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Broek 29
9511PR Gieterveen
€ 299.000 k.k.
€ 1.510/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 198 m²
- Fläche des Grundstücks
- 752 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Mudaheerd 45
9737XA Groningen
€ 182.500 k.k.
€ 3.578/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (36)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
36 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
22 Bewertungen bei Google
-
Patrick Van Den Berg
10Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij altijd goed te bereiken. Ik raad de Makelaarsunie 100% aan voor personen die een geschikte makelaar zoeken. (Special thanks aan Pascal Hölzenspies) Mijn oude woning is verkocht, en ik kijk terug op een geslaagd proces!
-
Mudaheerd 45
9Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij a…
-
Weegschaal34 Hoogezand
10Übersetzt durch KISuper Makler, gute Betreuung, konnte immer mit meinen Fragen zu ihnen gehen. Gut erreichbar und wusste, was zu tun war, es war genug Wissen vorhanden. Echt super! Innerhalb von 2 Wochen war unsere Wohnung zu einem schönen Preis verkauft.