Teer Makelaars Hoorn staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Hoorn. Sinds 1874 is de familie Teer actief in de makelaarswereld en heeft zich ontwikkeld tot een vertrouwd bedrijf met acht vestigingen over Noord-Holland. Onze kennis van de lokale markt, gecombineerd met moderne diensten, zorgt voor een uitgebalanceerde aanpak. Of het nu gaat om de verkoop van je woning, een hypotheek of een investering in vastgo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Verfmolen 78
1622LP Hoorn
€ 395.000 k.k.
€ 3.624/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 159 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Duke Ellingtonhof 3
1628TA Hoorn
€ 425.000 k.k.
€ 4.474/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 215 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Heiligeweg 38 A
1561DK Krommenie
€ 495.000 k.k.
€ 5.893/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Baccarastraat 1 506
1689DR Zwaag
€ 666.500 ,-
€ 5.508/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Klokkeweid 18
1616SJ Hoogkarspel
€ 480.000 k.k.
€ 4.444/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 195 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Koperslager 54
1625AL Hoorn
€ 465.000 k.k.
€ 3.661/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 211 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (16)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
16 Bewertungen insgesamt
Funda
12 Bewertungen auf Funda
4 Bewertungen bei Google
-
Ravenstraat 88
10De makelaar heeft ons uitstekend geholpen bij de verkoop van ons huis, snel en professioneel. Mocht je een makelaar nodig hebben, dan ben je bij Teer aan het juiste adres.
-
Koperslager 54
10Vanaf het eerste (kennismakings)gesprek is gedurende de verkoopperiode de communicatie met elkaar prima verlopen. Dat uitte zich in overleg en uitleg van zaken als dat nodig was. Men reageerde ook snel als er vragen waren. Daarnaast complimenten voor de wijze waarop het team alles heeft geregeld en ons hebben ontzorgd. Ook het team dat een prachtige visuele presentatie heeft gemaakt verdient complimenten. Doordat het gehele proces vlekkeloos verliep hebben we een zeer professio…
-
Anneloes broer
10Heel erg tevreden met Robbert en het team! De communicatie was duidelijk en prettig, en alles verliep soepel. Ons huis is snel, eenvoudig en helemaal naar wens verkocht. 😄 …
-
Korenmolenlaan 41
10We waren ontzettend blij met Robbert ons huis was binnen twee weken verkocht !!! alles was duidelijk en als wij vragen hadden werd er onmiddellijk geantwoord en iets mee gedaan echt top nogmaals bedankt gr peet & lin
-
Europasingel 61
10Heel erg tevreden met Robbert en het team! De communicatie was duidelijk en prettig, en alles verliep soepel. Ons huis is snel, eenvoudig en helemaal naar wens verkocht. 😄