In 2009 startte Christa haar makelaarskantoor in Groningen. Na een aantal jaren woonde ze in Amersfoort - Vathorst en zag daar de kans om een vestiging op te richten. Sindsdien werken we actief in zowel Groningen als Amersfoort. Ons team bestaat uit vier vrouwen met samen meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Wij zijn vooroplopend in een snel veranderende markt, met een sterke vrouwelijke aanpak en veel kennis van zaken. Onze klantge...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Riesenberg 19
3825GD Amersfoort
€ 625.000 k.k.
€ 4.112/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 178 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Straat van Gibraltar 168
3825XW Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 5.162/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 154 m²
- Fläche des Grundstücks
- 208 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Uitdamstraat 25
3826CG Amersfoort
€ 635.000 k.k.
€ 4.568/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 123 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kraneweg 99 a
9718JM Groningen
€ 485.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Victoriameer 147
3825VR Amersfoort
€ 915.000 k.k.
€ 5.545/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 290 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Terschellingkade 182
3826DJ Amersfoort
€ 720.000 k.k.
€ 5.373/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (65)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
65 Bewertungen insgesamt
Funda
41 Bewertungen auf Funda
24 Bewertungen bei Google
-
Willeke Van Essen
10Wij hebben ons huis in Amersfoort Vathorst verkocht met de hulp van Helder in Huizen. We zijn ontzettend blij met de manier waarop Christa en haar collega's te werk gingen. We hadden aanvankelijk meerdere lokale makelaars uitgenodigd. Vanaf het begin onderscheidde Christa zich in oprechtheid. Ze was de enige die geen gekke trucjes uithaalde om het eigen tarief te kunnen verhogen. Ze was heel duidelijk en redelijk over haar tarief en aanpak. Ze was ook de enige die een goede en (bleek achteraf) realistische waardebepaling deed. Ze was de enige die integer sprak over het verkopen van onze woning (in plaats van: 'lijkt me leuk om jullie huisje te verkopen'). De verkoop ging razendsnel en in die hele periode van spanning en voorbereiden konden we Christa alles vragen en gaf ze ons ook pro-actief advies. Echt een vakvrouw. Ook in advies over foto's en periode van plaatsing. Ze ging zelfs mee naar de notaris waar we tekenden voor de overdracht, zodat ze daar eventuele vragen nog kon beantwoorden. Echt iemand die haar werk als makelaar goed wil doen. Wij zouden dus ten zeerste Helder in Huizen aanraden als u op het punt staat een huis te verkopen.
-
Koningin Wilhelminalaan 19
9Super fijn team, professioneel, meedenkend en super aardig. Ik zou Helder in Huizen echt iedereen aanraden. Geen macho cultuur, lekker nuchter en houd zich aan de afspraken. Wij hebben veel met Renee te maken gehad. Hele fijne warme vrouw. Denkt mee, is oprecht en het was gewoon gezellig!