DRVM makelaars
"wo du wohnst, ist wer du bist"
DRVM makelaars staat bekend om een krachtige aanpak, geïnspireerd op de strijdlustige geest van Rotterdam. In het hart van Rotterdam Centrum specialiseert de makelaar zich in bijzondere woningen en appartementen in markante gebouwen op indrukwekkende locaties. De nadruk ligt op plekken die een verhaal vertellen en waar zowel kopers als verkopers trots op kunnen zijn. Met een combinatie van ervaring als makelaar, opdrachtgever en onderne...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 12
3055LE Rotterdam
€ 1.695.000 k.k.
€ 7.601/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 223 m²
- Fläche des Grundstücks
- 453 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Voorschoterlaan 134 A
3062KW Rotterdam
€ 635.000 k.k.
€ 5.522/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dorpsstraat 52
2831AR Gouderak
€ 795.000 k.k.
€ 4.344/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 183 m²
- Fläche des Grundstücks
- 68 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Jupiterstraat 146
3054WH Rotterdam
€ 585.000 k.k.
€ 5.625/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Prins Hendrikkade 150 A 01
3071KN Rotterdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.423/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Prins Hendrikkade 150 A 01
3071KN Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 5.078/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- —
Bewertungen (50)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
50 Bewertungen insgesamt
Funda
23 Bewertungen auf Funda
27 Bewertungen bei Google
-
remko verhagen
10Geweldig gedaan DRVM!
-
Sindy Chen
10Goede samenwerking gehad met Barth Koolaard. Korte lijntjes en advies op maat.
-
Abdelilah
10We hebben een erg fijne ervaring gehad met Barth. Hoewel hij de verkopers vertegenwoordigde, was hij altijd vriendelijk, behulpzaam en nam hij echt de tijd voor ons. Wat we vooral prettig vonden, was hoe flexibel hij was met afspraken en hoe snel hij reageerde op onze berichten en vragen. Dat gaf ons een goed gevoel tijdens het hele proces. Bedankt voor de prettige en persoonlijke begeleiding Barth!
-
Irislaan 46 b
9Uitstekende makelaar, hebben het fantastisch gedaan, geweldig dat mijn huis zo snel is verkocht. Laagdrempelig contact, ontzettend goede fotograaf, top.
-
Philips Willemstraat 36
10Perfect geholpen! Fijne mensen, snelle communicatie en kennis van de markt. Ik raad DRVM zeker aan!
-
Brian BtrVisuals
10Übersetzt durch KIBei DRVM Makelaars dreht sich nicht nur um Immobilien, sondern wirklich um die totale Erfahrung. Luxus, Exklusivität und Klasse erkennen Sie in allem, was sie tun!!! Vom Präsentation bis zur Begleitung: Alles fühlt sich hochwertig und sorgfältig in jedem Detail an. Ein Makler, der klar für Qualität einsteht und nur mit dem höchsten Niveau zufrieden ist!! Make It DRVM Makelaars
-
Arjan Lips
2Übersetzt durch KISchrecklich. Denken Sie nicht mit, machen keine Verkäufe, finden es sehr nett, dass unser Haus zum Verkauf stand, aber Kunden sind wertlos, unkompetent und haben keinerlei Service. Wenn Sie sie darauf ansprechen, gehen sie nirgendwo mit, verstehen Sie nicht und bringen keine Lösung. Glücklicherweise habe ich nicht oft mit Maklern zu tun, aber DRVM ist absolut keine Empfehlung.