Chris Oosting Makelaardij
Chris Oosting Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Monnickendam en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van een woning meer is dan alleen een handelsactie. Wij zorgen ervoor dat elk proces soepel verloopt, met aandacht voor jouw wensen en behoeften. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, verhuur en aankoop. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op resultaat. W...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Johan Buijeslaan 18
1141GS Monnickendam
€ 798.000 k.k.
€ 5.542/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 598 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Werf 50
1141HL Monnickendam
€ 450.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Johan Buijeslaan 8
1141GS Monnickendam
€ 895.000 k.k.
€ 5.085/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 176 m²
- Fläche des Grundstücks
- 639 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Nieuwe Zijds Burgwal 19
1141TD Monnickendam
€ 598.000 k.k.
€ 6.102/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 107 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Fluwelen Burgwal 3
1141TX Monnickendam
€ 950.000 k.k.
€ 7.252/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 104 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Buurt IV 21
1156BH Marken
€ 550.000 k.k.
€ 2.466/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 223 m²
- Fläche des Grundstücks
- 273 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (32)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
32 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Laurens Eckhart
10Via een vrij ad hoc zoektocht kwam ik bij Chris terecht terwijl ik al een bezichtiging had ingepland en dat bleek een schot in de roos om hem in te zetten als aankoopmakelaar. Chris is ontzettend flexibel en betrokken. Hij kon dezelfde dag (na ons eerste telefoontje) nog aansluiten bij de bezichtiging en dat gaf direct vertrouwen. Gedurende het hele proces heeft hij mij scherp en eerlijk begeleid. Hij kijkt niet alleen naar de kansen, maar ook kritisch naar de risico’s en denkt actief met je mee. Geen standaard aanpak, maar echt maatwerk. Wat voor mij het verschil maakte, is zijn strategisch advies bij het uitbrengen van het bod. Dankzij zijn inzicht en aanpak heb ik uiteindelijk duizenden euro’s bespaard ten opzichte van wat ik zelf waarschijnlijk had geboden. Mijn hypotheekadviseur zei zelfs: 'Dit gebeurd niet vaak dat je zo'n goede deal nog kan sluiten anno 2026, met een verkopende partij'. Ik heb Chris ingezet als aankoopmakelaar en zou hem zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, deskundige en betrouwbare (aankoop)makelaar.
-
Haringburgwal 1
8We kwamen met Chris in contact doordat onze aankoop makelaar dezelfde was als de verkopende makelaar. Chris heeft ons begeleid bij het aankoop proces van ons nieuwe huis. We moesten even aan elkaar wennen. Daarna verliep het contact prettig, open, duidelijk en professioneel en waar het kon met humor.