Bults Makelaardij
"'Wir verkaufen Häuser, keine leeren Versprechungen!'"
Bij Bults Makelaardij begrijpen we dat het kopen, verkopen of huren van een huis een belangrijke keuze is. Daarom staat uw belangen centraal, zowel in de communicatie als in het handelen. Met meer dan 15 jaar ervaring help ik u stap voor stap door elk proces, van de eerste bespreking tot het afronden van een transactie. Mijn doel is om u te begeleiden tot de beste beslissing, met transparante afspraken en direct contact. Een succesvolle...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Roemer Visscherstraat 26
6824MX Arnhem
€ 875.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- 215 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Varkensstraat 48
6811GN Arnhem
€ 285.000 k.k.
€ 4.914/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Lepelaarstraat 31
6883EL Velp
€ 415.000 k.k.
€ 3.547/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Sladenhuishoek 44
7546GL Enschede
€ 340.000 k.k.
€ 3.400/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 116 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Arnhemsestraatweg 13
6881NB Velp
€ 715.000 k.k.
€ 6.111/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Talingsingel 36
6883CW Velp
€ 475.000 k.k.
€ 3.442/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 242 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (49)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
49 Bewertungen insgesamt
Funda
32 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Charlotte Duthler
10Jan en Rick hebben mij heel goed geholpen! Ze stonden me bij bij iedere stap, legden alles voor me uit en waren altijd bereikbaar voor hulp en advies. Heel fijn om een makelaar te hebben met zoveel kennis, die de vragen stelt en dingen controleert waar je zelf niet aan denkt.
-
Jos Silvertand
10Zeer kundig makelaars kantoor. Luisteren goed naar de klant en vullen aan waar niet aan gedacht wordt. Voorzien je van gedegen informatie en adviseren in het hele proces van kopen en verkopen van het onroerend goed. Voor ons, mijn echtgenote en ik, een compleet andere gang van zaken dan 10 jaar geleden toen wij ons huidige huis verwierven. Wij zullen, zeer zeker de mannen Bults, aanbevelen in onze kring van vrienden en bekenden.
-
Daniël Tulp
10Vader en zoon Bults zijn erg deskundig, vriendelijke, eerlijk, betrouwbaar en open. Expert in de regio Velp, Rheden, Arnhem Noord-Oost. Ook lastige woningen kunnen goed verkopen. Ze geven ongezout hun deskundige en realistische mening en zijn vooral menselijk ipv op winst gerichte geldwolven. Ik raad ze 100% aan.
-
Marielle
10Fijne makelaar. Oprecht , eerlijk en open. Goede communicatie en niets is teveel. Zeker een aanrader voor de verkoop en / of aankoop van uw huis..
-
JoostPTM
10Jan & Rick van Bults Makelaardij hebben ons perfect geholpen bij de aankopen en verkoop van onze woning. Ze leveren uitstekende dienstverlening en hebben goede marktkennis en schromen niet om hun deskundige feedback te geven. Ze zijn daarbij altijd zeer vriendelijk zonder poespas. Hierdoor kom je niet voor verrassingen te staan. Ze reageren daarbij vrijwel direct op vragen en schakelen snel waardoor het proces geen onnodige vertraging oploopt. Bij de grotere kantoren heb je hier meer meer last van en ben je meer een 'nummertje' en is er minder persoonlijke aandacht. Kortom, ik zou Bults Makelaardij aan iedereen aanbevelen!