DorpsWonen.nl
In Plasmolen staat DorpsWonen.nl voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij leggen de nadruk op rustig, gemoedelijk wonen in een dorpsgezellige omgeving. Onze kennis van de regio en onze toewijding zorgen ervoor dat wij u helpen bij het vinden van uw droomwoning of het verkopen van uw woning met vertrouwen en professionaliteit. Wij bieden een persoonlijke benadering, waarbij we onze klanten serieus nemen en hen actief begelei...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Haarhamer 53
6562PT Groesbeek
€ 370.000 k.k.
€ 4.111/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 110 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Meikeverstraat 14
6561ZK Groesbeek
€ 585.000 k.k.
€ 4.500/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 241 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Eikenlaan 27
6584BT Molenhoek
€ 650.000 k.k.
€ 4.062/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 160 m²
- Fläche des Grundstücks
- 269 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hogeweg 24
6561WC Groesbeek
€ 450.000 k.k.
€ 3.462/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 124 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
De Tuier 84
6562RB Groesbeek
€ 649.000 k.k.
€ 4.187/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 289 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Burchtstraat 48
6587BE Middelaar
€ 565.000 k.k.
€ 3.896/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 340 m²
- Schlafzimmer
- 4