NUL33 Garantiemakelaars
"Ihr Spezialist für Wohnen im Raum Amersfoort!"
NUL33 Garantiemakelaars is sinds 2008 actief in de regio Amersfoort en heeft zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner op de woningmarkt. In een markt die continu verandert, leggen wij de nadruk op creativiteit en deskundigheid. Onze klanten beoordelen ons als betrouwbaar, wat wij aanhouden door persoonlijk en betrokken te zijn bij elke opdracht. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren: wij staan voor u klaar met een oplossing di...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Holkerweg 29
3813KG Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vlinderlaan 90
3863GH Nijkerk
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Waag 2
3823GE Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 4.945/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Waterdreef 348
3824GM Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 3.723/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Bestellt
Rodderikweg 27
3813LP Amersfoort
€ 500.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 195 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Huisstede 23
3871RN Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (96)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
96 Bewertungen insgesamt
Funda
52 Bewertungen auf Funda
44 Bewertungen bei Google
-
Brian Veerkamp
10Door Barry Bobeldijk uitstekend geholpen en begeleid!
-
Jens Bakker
10We zijn heel blij met alle hulp van Barry bij de aankoop van ons huis. Al vanaf het eerste gesprek dacht hij goed met ons mee en zelfs na afronding van de koop blijft hij betrokken.
-
Steven Glasius
10Dit was de verkopende makelaar en wij hebben een huis gekocht. Erg fijne samenwerking. Mochten nog een paar keer terug om met de aannemers door het huis te lopen. Aanvullende onderzoeken. Overal werd meegedacht en ze waren altijd goed bereikbaar. Ik koop niet zo vaak een huis, met veel vragen kon ik ook bij hun terecht. Ondanks dat ze niet voor mij werkte. Een erg plezierige ervaring!
-
Heideweg 33
10Reageert altijd snel en heeft veel expertise! Man heeft veel bouwtechnisch verstand en geeft een duidelijke
-
Lambert Heijnricsstraat 16 D
8Zonder hun hulp was het mij nooit gelukt om dit huis te kopen. Er werd actief meegedacht met bezichtigingen en alle bijbehorende informatie. Erg prettig als je voor het eerst een huis koopt dat er een deskundig iemand met je meekijkt. Het vertrouwen wordt snel opgebouwd, communicatie is snel en gemakkelijk. Ik ben ontzettend tevreden. Als ik nog een keer een makelaar nodig heb, kom ik zeker terug.
-
Kometenlaan 16
10Barry was my proactive buying agent who arranged the entire process efficiently and professionally. From the first viewing to the final negotiations, he provided consistent support and ensured I made well-informed decisions at every stage. He shared his insights objectively while giving me the space to define my own criteria and priorities. His knowledge of the local housing market in the vicinity of Amersfoort gave me real confidence when making offers. He was always responsiv…