De Vreij Makelaardij
In Brielle staat De Vreij Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een frisse kijk op zaken en ruime ervaring in de regio, helpen we u bij het kopen, verkopen en taxeren van woningen en bedrijven. Wij zijn actief in alle prijsklassen en woningtypen, zodat wij u beter kunnen begeleiden bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met professionaliteit en transparantie,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Korteweg 21
3235CH Rockanje
€ 900.000 k.k.
€ 5.233/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 172 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1773 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
FHG v Itersonlaan 68
3233EL Oostvoorne
€ 985.000 k.k.
€ 5.442/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- 400 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Mr P J Oudweg 21
3214XN Zuidland
€ 300.000 k.k.
€ 4.000/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nobelstraat 36
3231BC Brielle
€ 460.000 k.k.
€ 3.194/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Kreek 23
3232EH Brielle
€ 420.000 k.k.
€ 3.333/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Fregat 28
3232CH Brielle
€ 565.000 k.k.
€ 4.185/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (89)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
89 Bewertungen insgesamt
Funda
45 Bewertungen auf Funda
44 Bewertungen bei Google
-
Jan van Duivenvoordepad 10
10Zowel de koop als verkoop van mijn woning bij de Vreij makelaardij gedaan wat als zeer prettig is ervaren. Het team de Vreij heeft mij geheel ontzorgd met hun deskundigheid en stonden klaar voor elke vraag wat ervoor heeft gezorgd dat mijn woning snel verkocht was. Het was prettig zaken doen. Dank daarvoor!!
-
Cor Ras
10Heel blij met deze makelaar. Heeft goede kennis van de omliggende marktwaarde en de communicatie verliep uitstekend. Zeer aan te bevelen!
-
Gootepad 5
9Prettig en snel contact. We kregen een duidelijke uitleg over het verkoop traject. Ondernam acties bij onze "slecht weer" foto`s.
-
Witte de Withstraat 10 a
10Het verkoopproces is van het begin tot het einde prima verlopen. De aanpak is professioneel, de afspraken zijn duidelijk, de begeleiding uitstekend en de communicatie is prettig en met korte lijnen. We kunnen De Vreij Makelaardij van harte aanbevelen!
-
Andre Avelino
10"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.
-
Houtkoperstraat 12
9"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.