Alpina Emmeloord (was Sinke Emmeloord)
"Versicherungen, Hypotheken & Immobilienmakler"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars combineert lokale kennis met een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. We leggen veel waarde op persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie, zodat jij altijd weet waar je staat. Een van onze diensten is de gratis en vrijblijvende waardebepaling. De woningmarkt veran...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
het Waterland 46
8302XD Emmeloord
€ 537.500 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 574 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Landbouwkade 8 B
8304AE Emmeloord
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- 80 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Klutenweg 36 A
8312PD Creil
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1217 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Donaustraat 19
8303WL Emmeloord
€ 490.000 k.k.
€ 2.737/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 179 m²
- Fläche des Grundstücks
- 641 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Ramsweg 4
8307RN Ens
€ 695.000 k.k.
€ 5.697/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 9520 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Scandinaviëlaan 23
8303GN Emmeloord
€ 465.000 k.k.
€ 2.447/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 190 m²
- Fläche des Grundstücks
- 530 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (85)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
85 Bewertungen insgesamt
Funda
46 Bewertungen auf Funda
39 Bewertungen bei Google
-
Mathilde Wibautsingel 35
9Het contact met de makelaar verliep heel prettig. Over het contact met de medewerkers van het kantoor ben ik ook super tevreden. Zij waren zeer behulpzaam en servicegericht. Goede service en klantgerichte opstelling. Gezien de goede ervaring en prettige samenwerking met deze makelaar in het verleden had ik ook het volste vertrouwen dat het goed zou komen.
-
Jupiterstraat 35
9Deskundig, correct en prettig geholpen. Ook begeleiding en actie bij onverwachte zeken. Zeker aan te bevelen
-
Swalmstraat 5
9De makelaar was altijd bereikbaar en heeft ons goed geholpen gedurende het gehele proces van zoeken, bieden tot aankoop.
-
Pampuspad 34
10Het contact met de makelaar verliep zeer vriendelijk en persoonlijk. Geregeld telefonisch contact, snelle reactie op apps en mailverkeer. Ook contact met backoffice verliep altijd soepel. Tekenen voorlopig koopcontract verliep netjes op kantoor waar uitgebreid de tijd werd genomen voor koper en verkoper. Alpina is zeker een aanrader als verkoop en aankoopmakelaar. Ook voor financieel advies zoals hypotheek en verzekeringen is het een prettige partij. Alpina ontzorgd je compleet…
-
Gaastlaan 22
9Übersetzt durch KISehr ordentlich gearbeitet, habe von A bis Z geholfen. Fachkundig und gut erreichbar bei verschiedenen Fragen bezüglich Kauf aber auch Nebenaspekte. Alles in allem ausgezeichnet geholfen!