Alpina Emmeloord (was Sinke Emmeloord)
"Seguros, hipotecas y agencia inmobiliaria"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars combineert lokale kennis met een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. We leggen veel waarde op persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie, zodat jij altijd weet waar je staat. Een van onze diensten is de gratis en vrijblijvende waardebepaling. De woningmarkt veran...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
het Waterland 46
8302XD Emmeloord
€ 537.500 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 574 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Landbouwkade 8 B
8304AE Emmeloord
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 80 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Klutenweg 36 A
8312PD Creil
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 1217 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Donaustraat 19
8303WL Emmeloord
€ 490.000 k.k.
€ 2.737/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 641 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Ramsweg 4
8307RN Ens
€ 695.000 k.k.
€ 5.697/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 9520 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Scandinaviëlaan 23
8303GN Emmeloord
€ 465.000 k.k.
€ 2.447/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 190 m²
- Área del lote
- 530 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (85)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
85 reseñas total
Funda
46 opiniones en Funda
39 reseñas en Google
-
Mathilde Wibautsingel 35
9Het contact met de makelaar verliep heel prettig. Over het contact met de medewerkers van het kantoor ben ik ook super tevreden. Zij waren zeer behulpzaam en servicegericht. Goede service en klantgerichte opstelling. Gezien de goede ervaring en prettige samenwerking met deze makelaar in het verleden had ik ook het volste vertrouwen dat het goed zou komen.
-
Jupiterstraat 35
9Deskundig, correct en prettig geholpen. Ook begeleiding en actie bij onverwachte zeken. Zeker aan te bevelen
-
Swalmstraat 5
9De makelaar was altijd bereikbaar en heeft ons goed geholpen gedurende het gehele proces van zoeken, bieden tot aankoop.
-
Pampuspad 34
10Het contact met de makelaar verliep zeer vriendelijk en persoonlijk. Geregeld telefonisch contact, snelle reactie op apps en mailverkeer. Ook contact met backoffice verliep altijd soepel. Tekenen voorlopig koopcontract verliep netjes op kantoor waar uitgebreid de tijd werd genomen voor koper en verkoper. Alpina is zeker een aanrader als verkoop en aankoopmakelaar. Ook voor financieel advies zoals hypotheek en verzekeringen is het een prettige partij. Alpina ontzorgd je compleet…
-
Gaastlaan 22
9Traducido por IAMuy bien hecho, he ayudado desde la A hasta la Z. Competente y fácil de contactar para diferentes preguntas sobre compras pero también asuntos varios. En general, muy bien ayudado!