ANTON Makelaardij staat voor betrouwbaar advies en persoonlijke aandacht in Lelystad. Met een diepe kennis van de regio en jaren ervaring in de woningmarkt, help je graag op weg met een verkoop of aankoop. We bieden professionele dienstverlening in Nederlands, Engels en Duits. Onze werkwijze is transparant, gericht op resultaat en gebaseerd op een goed begrip van jouw wensen. Neem contact op met ANTON Makelaardij voor een persoonlijk en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Betuwe 19
8245BE Lelystad
€ 695.000 k.k.
€ 3.510/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 670 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Wold 20 5
8225AV Lelystad
€ 489.500 k.k.
€ 3.948/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 288 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wold 21 36
8225AX Lelystad
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 289 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Punter 10 7
8242DC Lelystad
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 689 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Galjoen 01 28
8243MJ Lelystad
€ 625.000 k.k.
€ 3.743/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 167 m²
- Área del lote
- 278 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Bajo precio
Kampweg 21
8255AN Swifterbant
€ 395.000 k.k.
€ 3.292/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 259 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (58)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
58 reseñas total
Funda
56 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Hofstede 213
10Was TOP! Deskundig, betrokken en heel erg goed meedenken met wat het beste voor de verkoper is! De samenwerking met een makelaar moet gebaseerd zijn om vertrouwen. Ik had Anton benaderd als eerste, maar hij was ziek op het moment dat we zouden kennismaken. Hij ging er al vanuit dat ik dan wel een andere makelaar zou inschakelen, maar woord is woord, dus ik heb aangegeven te wachten totdat hij weer beter was. Daarna ging het uitstekend. Een echte vakman!
-
De Koningshof 2
10Alles was heel helder vanaf het begin. Verder verliep het contact erg goed en supersnel, evenals de verkoop! Anton heeft goede kanalen en een wijd netwerk wat dit zeker heeft geholpen!
-
Vogelwikke 20
10Wij zijn super geholpen door Anton. Voor onze aankoop en verkoop. Heeft goede kennis van de huizenmarkt. Houd goed contact.
-
Kennemerland 76
9Altijd alert, snelle reactie en veel aandacht voor maatwerk levering. Prettig contact gehad ook en mooi verkoop gerealiseerd
-
De Koningshof 14
10Anton is een enthousiaste, vriendelijke, meedenkende, zorgzame makelaar. Hij houdt je continu op de hoogte en neemt alle zorgen uit handen. Ik kreeg zijn naam van andere tevreden verkoper. Mijn keuze voor hem was de juiste.
-
Duifkruid 45
10Anton is een hele vriendelijke, enthousiaste makelaar. De woning hebben wij destijds via hem gekocht. Toen we gingen verkopen, was hij de eerste die bij ons op is gekomen om te bellen. Hij is deskundig, eerlijk en meedenkend. De verkoop van de woning was binnen 2 weken gerealiseerd!