ANTON Real Estate offers reliable advice and personal attention in Lelystad. With in-depth knowledge of the region and years of experience in the housing market, we are happy to help you with a sale or purchase. We provide professional service in Dutch, English and German. Our approach is transparent, results-oriented and based on a good understanding of your wishes. Contact ANTON Real Estate for personal and targeted advice.
Current housing stock
-
- Available
Betuwe 19
8245BE Lelystad
€ 695.000 k.k.
€ 3.510/m²
A+Save as favorite- Living area
- 198 m²
- Land area
- 670 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Wold 20 5
8225AV Lelystad
€ 489.500 k.k.
€ 3.948/m²
ASave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 288 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Wold 21 36
8225AX Lelystad
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
BSave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 289 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Punter 10 7
8242DC Lelystad
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
BSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 689 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Galjoen 01 28
8243MJ Lelystad
€ 625.000 k.k.
€ 3.743/m²
A+Save as favorite- Living area
- 167 m²
- Land area
- 278 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Under consideration
Kampweg 21
8255AN Swifterbant
€ 395.000 k.k.
€ 3.292/m²
BSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 259 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (58)
Review platforms
BronscoresTotal score
58 total reviews
Funda
56 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Hofstede 213
10Was TOP! Deskundig, betrokken en heel erg goed meedenken met wat het beste voor de verkoper is! De samenwerking met een makelaar moet gebaseerd zijn om vertrouwen. Ik had Anton benaderd als eerste, maar hij was ziek op het moment dat we zouden kennismaken. Hij ging er al vanuit dat ik dan wel een andere makelaar zou inschakelen, maar woord is woord, dus ik heb aangegeven te wachten totdat hij weer beter was. Daarna ging het uitstekend. Een echte vakman!
-
De Koningshof 2
10Alles was heel helder vanaf het begin. Verder verliep het contact erg goed en supersnel, evenals de verkoop! Anton heeft goede kanalen en een wijd netwerk wat dit zeker heeft geholpen!
-
Vogelwikke 20
10Wij zijn super geholpen door Anton. Voor onze aankoop en verkoop. Heeft goede kennis van de huizenmarkt. Houd goed contact.
-
Kennemerland 76
9Altijd alert, snelle reactie en veel aandacht voor maatwerk levering. Prettig contact gehad ook en mooi verkoop gerealiseerd
-
De Koningshof 14
10Anton is een enthousiaste, vriendelijke, meedenkende, zorgzame makelaar. Hij houdt je continu op de hoogte en neemt alle zorgen uit handen. Ik kreeg zijn naam van andere tevreden verkoper. Mijn keuze voor hem was de juiste.
-
Duifkruid 45
10Anton is een hele vriendelijke, enthousiaste makelaar. De woning hebben wij destijds via hem gekocht. Toen we gingen verkopen, was hij de eerste die bij ons op is gekomen om te bellen. Hij is deskundig, eerlijk en meedenkend. De verkoop van de woning was binnen 2 weken gerealiseerd!