ANTON Makelaardij staat voor betrouwbaar advies en persoonlijke aandacht in Lelystad. Met een diepe kennis van de regio en jaren ervaring in de woningmarkt, help je graag op weg met een verkoop of aankoop. We bieden professionele dienstverlening in Nederlands, Engels en Duits. Onze werkwijze is transparant, gericht op resultaat en gebaseerd op een goed begrip van jouw wensen. Neem contact op met ANTON Makelaardij voor een persoonlijk en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Betuwe 19
8245BE Lelystad
€ 695.000 k.k.
€ 3.510/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 198 m²
- Superficie du terrain
- 670 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Wold 20 5
8225AV Lelystad
€ 489.500 k.k.
€ 3.948/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 288 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wold 21 36
8225AX Lelystad
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 289 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Punter 10 7
8242DC Lelystad
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 689 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Galjoen 01 28
8243MJ Lelystad
€ 625.000 k.k.
€ 3.743/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Kampweg 21
8255AN Swifterbant
€ 395.000 k.k.
€ 3.292/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 259 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (58)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
58 avis total
Funda
56 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Hofstede 213
10Was TOP! Deskundig, betrokken en heel erg goed meedenken met wat het beste voor de verkoper is! De samenwerking met een makelaar moet gebaseerd zijn om vertrouwen. Ik had Anton benaderd als eerste, maar hij was ziek op het moment dat we zouden kennismaken. Hij ging er al vanuit dat ik dan wel een andere makelaar zou inschakelen, maar woord is woord, dus ik heb aangegeven te wachten totdat hij weer beter was. Daarna ging het uitstekend. Een echte vakman!
-
De Koningshof 2
10Alles was heel helder vanaf het begin. Verder verliep het contact erg goed en supersnel, evenals de verkoop! Anton heeft goede kanalen en een wijd netwerk wat dit zeker heeft geholpen!
-
Vogelwikke 20
10Wij zijn super geholpen door Anton. Voor onze aankoop en verkoop. Heeft goede kennis van de huizenmarkt. Houd goed contact.
-
Kennemerland 76
9Altijd alert, snelle reactie en veel aandacht voor maatwerk levering. Prettig contact gehad ook en mooi verkoop gerealiseerd
-
De Koningshof 14
10Anton is een enthousiaste, vriendelijke, meedenkende, zorgzame makelaar. Hij houdt je continu op de hoogte en neemt alle zorgen uit handen. Ik kreeg zijn naam van andere tevreden verkoper. Mijn keuze voor hem was de juiste.
-
Duifkruid 45
10Anton is een hele vriendelijke, enthousiaste makelaar. De woning hebben wij destijds via hem gekocht. Toen we gingen verkopen, was hij de eerste die bij ons op is gekomen om te bellen. Hij is deskundig, eerlijk en meedenkend. De verkoop van de woning was binnen 2 weken gerealiseerd!