RC Makelaars
"Creativo y personal, ¡7 días a la semana!"
RC Makelaars se ha especializado desde 1999 en mediación inmobiliaria, tasaciones y servicios financieros en el área de Edam-Volendam, Waterland y sus alrededores. Entendemos que una casa es más que solo un hogar; constituye la base de su vida y también puede ser una inversión importante para su futuro financiero. Gracias a nuestro conocimiento del mercado local y la recopilación de información sobre viviendas, le ayudamos a tomar decis...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Anjelierenstraat 44
1131HN Volendam
€ 675.000 k.k.
€ 3.497/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 193 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dokter Weversstraat 29
1131BC Volendam
€ 375.000 k.k.
€ 3.989/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Ansjovisstraat 3
1131CB Volendam
€ 375.000 k.k.
€ 5.068/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 68 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Tjalk 28
1132GX Volendam
€ 585.000 k.k.
€ 4.120/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bloemendaal 4
1141VC Monnickendam
€ 2.175.000 k.k.
€ 9.498/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 229 m²
- Área del lote
- 723 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Gruttoplantsoen 16
1131ME Volendam
€ 515.000 k.k.
€ 4.153/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (57)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
57 reseñas total
Funda
48 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Lingerzijde 37 a
9RC is snel en zeer adequaat in het inspelen op de wensen en kansen van partijen. Vanuit een brede markt- en mensenkennis wordt op innemende wijze ingespeeld op belangen van verkopers en kopers zodat een eerlijke match ontstaat waar alle partijen zich goed bij voelen. Ons huis werd snel en voor een goede prijs verkocht aan mensen die precies zoiets zochten. Wij zouden indien het zich voor zou doen direct opnieuw voor RC kiezen.
-
Leliestraat 16
10Goede service van de makelaar, hij heb het super goed geregeld allemaal. Met vragen kun je bij hem terecht. Aanrader om als makelaar te nemen , wij waren zeer tevreden.
-
Dick Tolstraat 61
10Contact verliep soepel en uitermate goed. Wij raden deze makelaar aan omdat wij tevreden zijn. Ook over de fotograaf.
-
Asterstraat 42
10Het contact was weer uitstekend, heeft veel kennis en is begaan met de mensen. Heeft beide partijen goed geholpen en was bij alles aanwezig.
-
Molenweg 13
10Klantvriendelijk en deskundig komt zijn afspraken na goede begeleiding tot aan de notaris. Heeft tevens ook onze aankoopmakelaar geweest met het kopen van de flat .
-
Dick Tolstraat 63
10De makelaar is heel vakkundig en schept hierdoor veel vertrouwen. Tevens beschikt rc makelaars over een uitstekende fotograaf.! Vanaf het 1e contact is de verkoop professioneel benaderd en verliep alles naar verwachting!