HuitingSchoon Makelaars
"Immobilienmakler par excellence!"
HuitingSchoon Makelaars staat voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening in Assen. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, verhuur en taxaties, staan wij voor u klaar met persoonlijk advies. Onze expertise strekt zich uit over diverse vastgoedmarkten, waaronder agrarisch, recreatie en nieuwbouw. Wij combineren ervaring met toewijding om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties omvatten onder ander...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgemeester Bosmaweg 5
7961CW Ruinerwold
€ 385.000 k.k.
€ 4.477/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 260 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bosrank 40
9408LJ Assen
€ 595.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 282 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Eeldersingel 38 a
9726AS Groningen
€ 367.500 k.k.
€ 4.038/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Vijverlaan 19
9451BH Rolde
€ 298.000 k.k.
€ 3.772/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Asserstraat 15
9451AA Rolde
€ 825.000 k.k.
€ 4.044/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 204 m²
- Fläche des Grundstücks
- 813 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Burg. Gaarlandtlaan 20 a
9514CM Gasselternijveen
€ 399.000 k.k.
€ 2.642/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 272 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (61)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
61 Bewertungen insgesamt
Funda
50 Bewertungen auf Funda
11 Bewertungen bei Google
-
Gitte Liebe
10Erwin en zijn team hebben tijdens de verkoop steeds meegedacht en waren helder in de communicatie. Ook bij vragen werd ik vlot teruggebeld.
-
Grote Brink 31
-
Veenhoopsweg 26 11
10vanaf het maken van de woningpresentatie tot aan het verstrekken van informatie aan de notaris: alles werd correct, snel en professioneel uitgevoerd. uitstekende kennis van de buurt en de verkochte en te koop staande vergelijkbare objecten. zeer tevreden over de snelle en heldere communicatie van zowel makelaars als ook overige personeel.
-
Rijnskamp 3 c
10Erwin heeft ons zeer goed geholpen bij de aankoop van ons huis. Hij was flexibel en acteerde snel, gaf goed advies en was goed bereikbaar.
-
Merwedestraat 20
9Komt afspraken na en behartigt de belangen van de verkoper door de beste prijs te ontvangen. Geeft juiste updates tussentijds.
-
Rossinilaan 1
8Prima contact. Ook een duidelijke uitleg waarom voor de vraagprijs is gekozen. Snel in de reacties en het spontaan informeren.
-
Tineke Groeneveld
8 -
Marwin Krook
10Michelle heeft mij keurig geholpen, toen ik een woning ging bezichtigen kreeg ik meteen een goed gevoel bij haar. Die woning heb ik aangekocht en ze heeft me toen ook begeleid bij de verkoop van mijn eigen woning, met een mooi resultaat! Heel blij met de expertise en het geduld. Want ook met iemand die zelf alles heel spannend vind kan ze je goed geruststellen. Had niet beter gekund!