HuitingSchoon Makelaars
"Real estate agents par excellence!"
HuitingSchoon Makelaars staat voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening in Assen. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, verhuur en taxaties, staan wij voor u klaar met persoonlijk advies. Onze expertise strekt zich uit over diverse vastgoedmarkten, waaronder agrarisch, recreatie en nieuwbouw. Wij combineren ervaring met toewijding om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties omvatten onder ander...
Current housing stock
-
- Available
Burgemeester Bosmaweg 5
7961CW Ruinerwold
€ 385.000 k.k.
€ 4.477/m²
CSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bosrank 40
9408LJ Assen
€ 595.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- 282 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Eeldersingel 38 a
9726AS Groningen
€ 367.500 k.k.
€ 4.038/m²
ESave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Vijverlaan 19
9451BH Rolde
€ 298.000 k.k.
€ 3.772/m²
DSave as favorite- Living area
- 79 m²
- Land area
- 147 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Asserstraat 15
9451AA Rolde
€ 825.000 k.k.
€ 4.044/m²
ASave as favorite- Living area
- 204 m²
- Land area
- 813 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Burg. Gaarlandtlaan 20 a
9514CM Gasselternijveen
€ 399.000 k.k.
€ 2.642/m²
BSave as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 272 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (61)
Review platforms
BronscoresTotal score
61 total reviews
Funda
50 reviews on Funda
11 reviews on Google
-
Gitte Liebe
10Erwin en zijn team hebben tijdens de verkoop steeds meegedacht en waren helder in de communicatie. Ook bij vragen werd ik vlot teruggebeld.
-
Grote Brink 31
-
Veenhoopsweg 26 11
10vanaf het maken van de woningpresentatie tot aan het verstrekken van informatie aan de notaris: alles werd correct, snel en professioneel uitgevoerd. uitstekende kennis van de buurt en de verkochte en te koop staande vergelijkbare objecten. zeer tevreden over de snelle en heldere communicatie van zowel makelaars als ook overige personeel.
-
Rijnskamp 3 c
10Erwin heeft ons zeer goed geholpen bij de aankoop van ons huis. Hij was flexibel en acteerde snel, gaf goed advies en was goed bereikbaar.
-
Merwedestraat 20
9Komt afspraken na en behartigt de belangen van de verkoper door de beste prijs te ontvangen. Geeft juiste updates tussentijds.
-
Rossinilaan 1
8Prima contact. Ook een duidelijke uitleg waarom voor de vraagprijs is gekozen. Snel in de reacties en het spontaan informeren.
-
Tineke Groeneveld
8 -
Marwin Krook
10Michelle heeft mij keurig geholpen, toen ik een woning ging bezichtigen kreeg ik meteen een goed gevoel bij haar. Die woning heb ik aangekocht en ze heeft me toen ook begeleid bij de verkoop van mijn eigen woning, met een mooi resultaat! Heel blij met de expertise en het geduld. Want ook met iemand die zelf alles heel spannend vind kan ze je goed geruststellen. Had niet beter gekund!