RJ Makelaardij is een jonge makelaarspraktijk met expertise in Groningen en de Kop van Drenthe. Of je nu wilt verkopen, kopen of een taxatie nodig hebt, wij staan voor je klaar. Onze benadering is persoonlijk en gericht op de lokale markt, waar we goed geïnformeerd zijn over trends en mogelijkheden. Wij helpen je bij elke stap van het proces, van de verkoopstrategie tot de keuze van je toekomstige woning. Kopen of verkopen is een comple...
Current housing stock
-
- Available
Mergelstraat 12
9743ST Groningen
€ 539.000 k.k.
€ 3.796/m²
A+Save as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 181 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Leegeweg 13
9746TA Groningen
€ 575.000 k.k.
€ 4.107/m²
A++Save as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- 464 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Madame Curiestraat 157
9728HN Groningen
€ 245.000 k.k.
€ 3.356/m²
CSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Meerpaal 114
9732AG Groningen
€ 239.000 k.k.
€ 2.598/m²
ASave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Klaas Woltjerweg 9
9636BB Zuidbroek
€ 539.000 k.k.
€ 2.764/m²
CSave as favorite- Living area
- 195 m²
- Land area
- 545 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Landsteinerlaan 19
9728KM Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
A+Save as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 125 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (63)
Review platforms
BronscoresTotal score
63 total reviews
Funda
46 reviews on Funda
17 reviews on Google
-
Leeuwerikweg 15
10Translated by AIJoyce and Robbert-Jan are experts, had already in advance the best strategy to sell the house, (I had previously invited 3 real estate agents) and knew how to accurately assess the value of the house. Also easy to reach, flexible and careful with appointments!
-
Frank van Buiten
10RJ Makelaardij heeft de begeleiding van de verkoop van onze woning gedaan en heeft zijn waarde als makelaar dubbel en dwars bewezen. Door een goede strategie en tactiek is alles vlot en goed verlopen. En door een goede transparantie weet je exact waar je aan toe bent. 10/10
-
Rianne Sprenger
10Onze ervaring met RJ Makelaardij was vanaf het eerste moment ontzettend prettig. Wat ons vooral opviel, is dat we ons echt gezien en gehoord voelden; we waren absoluut niet 'zomaar de volgende klant'. Zowel Robert Jan als Joyce zijn eerlijke, oprechte mensen die echt de tijd voor je nemen, naar je luisteren en je stap voor stap meenemen in het hele proces. De communicatie was top. Mochten we in de toekomst weer een makelaar nodig hebben, dan hoeven we niet te twijfelen: wij gaan absoluut weer voor hen!
-
Bilderdijklaan 89
10Hele fijne communicatie en terugkoppeling, zodat je precies weet waar ze mee bezig zijn. Snelle reactie op vragen. Bij elk contact via app of telefonisch en als er nog dingen waren die moesten nagevraagd worden bij de verkopende partij, dan hoefde ik daar zelf niet om te denken, maar Robbert Jan weet dan precies nog over welk huis en welke vragen het waren. Ik zou hen iedereen aanraden!