In Tynaarlo staat Woonaccept Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verhuurt of verkoopt, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder aankoop, verhuur, taxaties en verkoop. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wense...
Current housing stock
-
- Available
Diepsloot 4
9481JK Vries
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
CSave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 883 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mensinge 15
9471HV Zuidlaren
€ 895.000 k.k.
€ 3.792/m²
BSave as favorite- Living area
- 236 m²
- Land area
- 553 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Dorpsstraat 8
9482PC Tynaarlo
€ 795.000 k.k.
€ 1.606/m²
FSave as favorite- Living area
- 495 m²
- Land area
- 845 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Under consideration
Kerklaan 5
9363GT Marum
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
ASave as favorite- Living area
- 166 m²
- Land area
- 1020 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Steenakkers 57
9482RB Tynaarlo
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
CSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 201 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Abel Tasmanstraat 21 a
9726EG Groningen
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
Reviews (22)
Review platforms
BronscoresTotal score
22 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
-
Electrastraat 29
9We hebben de begeleiding als erg prettig ervaren, met laagdrempelige en open communicatie. Door de expertise van Irene als aankoopmakelaar is het ons gelukt om in de huidige markt binnen een maand een woning aan te kunnen kopen! Wij zijn hier enorm blij mee en zouden de diensten van Irene dan ook aan iedereen aanraden! Ook in het traject hierna blijft zij betrokken bij het afronden van de deadlines in het koopproces.
-
Dorpsstraat 7
8Translated by AIa fine real estate agent with a positive attitude, especially when the sale wasn't really taking off. good suggestions and always willing to be present during viewings. ensured so far a correct handling of matters and that will certainly go smoothly for the rest.
-
Sportterreinstraat 12
10Translated by AIThe contact with Irene went very smoothly. She took the time to help us and could give us expert advice on the local housing market. We would absolutely recommend her for buying and selling a house.
-
Meeuwenlaan 14
10Een fijne makelaar die er alles aan wil doen om je huis er mooi uit te laten zien. Ik zou haar zeker aan raden als makelaar
-
Dingspil 106
10Het contact verliep prima, goed bereikbaar en snelle reactie. Meedenkend en altijd bereid mee te gaan om huizen te bekijken.
-
De Overtoom 46
10Irene is een leuke en enthousiaste makelaar met verstand van zaken. Ze steekt veel tijd en energie in de koop/verkoop van de woning. Alle informatie wordt door haar verstrekt waardoor je goed op de hoogte bent van de te doorlopen zaken. Tevens is ze bereis een stap extra te doen in de processen. Een fijn contact en prettige manier van communiceren!