Maison Makelaars Graafschap Midden staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Doetinchem. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor gedetailleerde kennis en toegang tot een breed aanbod van woningen, zowel voor huur als koop. De belofte is duidelijk: een transparante en gerichte benadering, waarbij de klant centraal staat. Het kantoor streeft naar uitstekende dienstverlening door een professionele en betrokken w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Michelstraat 9
7021LV Zelhem
€ 1.395.000 k.k.
€ 8.304/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 168 m²
- Fläche des Grundstücks
- 8865 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Bosstraat 27
6942HG Didam
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 330 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Beekstraat 42
7011EK Gaanderen
€ 595.000 k.k.
€ 3.889/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1900 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Groen van Prinstererlaan 9
7003DA Doetinchem
€ 379.000 k.k.
€ 3.867/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 332 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Molengaarde 66
6983BH Doesburg
€ 625.000 k.k.
€ 4.058/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 154 m²
- Fläche des Grundstücks
- 488 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Hof van Antwerpen 1
7007JH Doetinchem
€ 349.000 k.k.
€ 4.417/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (54)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
54 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
36 Bewertungen bei Google
-
Ernst van der Ploeg
2Doe geen zaken met André en Petra, het zijn onbetrouwbare mensen die het beroep niet verdienen ... Ze kunnen zich opmaken voor een rechtszaak ...
-
Sandra van den Berg
10Mijn geduldige, begripvolle en betrouwbare rotsen in de branding: ik kan het team van Maison Makelaars niet beter beschreven. Terwijl de verkoop van het pand door omstandigheden de ene na de andere uitdaging kende, bleven André en zijn team altijd even vriendelijk, flexibel en oplossingsgericht. Uiteindelijk heeft dat tot een voor alle partijen bevredigende verkoop geleid. Ik vind dit kantoor een absolute aanrader.
-
Molengaarde 66
8We hebben Maison Makelaars in de arm genomen om ons te helpen bij de aankoop van ons droomhuis. De ondersteuning en begeleiding van zowel André als Petra hebben we als zeer prettig ervaren.
-
Annelies Ampe
10De makelaar en zijn team zijn zeer ervaren, professioneel, persoonlijk betrokken en geven uitstekend advies wat betreft verkoopprijs, (met goede cijfermatige onderbouwing) en styling. Kortom, alles wat je nodigt hebt!
-
Houtdreef 21
8Rustige goed ingevoerde man. In eerste instantie een wat hoge prijs. Naderhand wat bijgesteld mer een tevreden verkoop.
-
Hof van Antwerpen 1
10Een huis verkopen kost veel energie en stress. Maison zorgt ervoor dat dit zo zorgeloos mogelijk gaat. Ze zijn deskundig, snel te bereiken, betrokken, meedenkend en ze staan altijd voor je klaar. Enorm waardevol om hen ik te schakelen.