JIP makelaars Kampen
"Wir sind Jung, Innovativ und Persönlich!"
JIP Makler Kampen steht für persönliche Betreuung und lokale Expertise. Unsere Niederlassung befindet sich in der Oudestraat 219 in Kampen, wo wir selbst renoviert haben. Bas Diender, Rutger Booij und Kimberley Hengeveld sind bereit, Ihnen bei der Suche nach einem neuen Zuhause, dem Verkauf oder der Bewertung einer Immobilie zu helfen. Als geborene Kampenarer kennen wir die Stadt und ihre Umgebung am besten, wodurch wir Sie mit viel Wis...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Buiten Nieuwstraat 114
8261AZ Kampen
€ 369.500 k.k.
€ 4.619/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Wilhelminalaan 4
8262DE Kampen
€ 435.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Burgwal 131
8261EW Kampen
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 101 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Paardebloem 19
8265MP Kampen
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hogehuisstraat 11 A
8271BR IJsselmuiden
€ 350.000 k.k.
€ 2.917/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Oudestraat 177
8261CL Kampen
€ 309.500 k.k.
€ 4.019/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 28 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (78)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
78 Bewertungen insgesamt
Funda
43 Bewertungen auf Funda
35 Bewertungen bei Google
-
Oostzeestraat 25
10Alles is perfect verlopen volgens planning en afspraak. Kundig, vriendelijk en helemaal naar onze wens
-
Baan 52
9Goed en helder contact. Korte lijnen via whatsapp en duidelijke afspraken met o.a. Rutger. We zijn supertevreden.
-
Spaarbankstraat 39
10- goede en prettige laagdrempelige communicatie - goede strategie verkoop - goede foto en video's - duidelijke voorwaarden en planning
-
Vloeddijk 52
10Korte lijntjes, open communicatie, jong en fris team: fijne club mensen daar bij Jip! Niks geen gladde makelaars taferelen, maar goed meedenkend. Fijn!
-
Herberg 2
10Mooie, frisse manier van presenteren van de woningen. Korte lijntjes qua communicatie, erg prettig!
-
Uitenhage de Miststraat 37
10We zijn fijn geholpen door Bas en Rutger. De lijntjes waren kort en bij vragen kwam er snel reactie. Ons huis is snel en goed verkocht dus wij zijn heel tevreden. Een aanrader!
-
Lamoraal van Egmondstraat 51
10Het contact met Jip was heel fijn. We voelden ons op ons gemak en we kregen uitgebreid uitleg en advies over de verkoop van ons huis. Alle informatie was heel duidelijk en we werden gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. De verkoop is snel en goed verlopen.
-
Oudendijkstraat 6
8Het is een prettige makelaar. Er werken enthousiaste mensen, die voor je klaar staan. Ze werken met moderne middelen. En maken een mooi filmpje van je huis.