Beks Makelaardij Harkstede
Beks Makelaardij Harkstede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Harkstede. Met jarenlange lokale ervaring en een sterke focus op de wijk, helpen we zorgvuldig en transparant om uw woning te verkopen of het juiste huis voor u te vinden. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Wij werken met een heldere communicatie en maatwerk, zodat uw wensen centraal staan. Onze expertise wordt on...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Topaasstraat 36
9743LD Groningen
€ 364.900 k.k.
€ 3.016/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 88 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Lagelandsterweg 7
9623PC Lageland
€ 549.900 k.k.
€ 4.582/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2495 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Engelberterweg 112
9723EP Groningen
€ 764.900 k.k.
€ 5.708/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1659 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Piet Heinlaan 58
9675AX Winschoten
€ 175.000 k.k.
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Populierenlaan 8
9627PK Hellum
€ 279.500 k.k.
€ 3.992/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- 715 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Slochterdiep 4
9616TH Scharmer
€ 749.900 k.k.
€ 4.545/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3870 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (37)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
37 Bewertungen insgesamt
Funda
23 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Slochterdiep 4
9Prima contact met makelaar Beks. De begeleiding was prima, er was altijd ruimte voor overleg. Adviezen waren waardevol.
-
Populierenlaan 8
10Klantvriendelijk en weten waar ze het over hebben. Goede service en de communicatie naar de klant toe is ook goed.
-
Korreweg 87
10De heer van den Akker gaf een goede voorspelling van de mogelijke verkoopprijs. Hij heeft snel gehandeld en de woning snel verkocht!
-
Vrouwenlaan-voor 18
10goed en snel contact. prettige samenwerking. kennis van zaken. goede afstemming en overleg. zeker aan te bevelen.
-
Laan der Kruisheren 119
10Wat een supersnelle verkoop, heel kundig en prettig samenwerken! Dank voor alle hulp en begeleiding!
-
Johan Rengerssingel 43
9De makelaar had een luisterend oor, dacht mee en gaf deskundig advies. In samenspel klanr-makelaar kwam een mooi resultaat uit de bus, mede omdat de makelaar zijn lokale/ regionale markt goed kent. Bovendien heel plezierig in de omgang en om mee samen te werken.
-
Donkerslaan-Zevenhuizen 29
8Übersetzt durch KIHerr J.H. van den Akker hat mich gut über die Möglichkeiten meines Hauses informiert. Er hat die richtigen Käufer für mein Haus gefunden. Der Verkauf ist jetzt fast so gut wie hinter uns. Mitte Dezember findet die Übergabe statt. Ich bin Herrn van den Akker dankbar für seine Bemühungen.