Beks Makelaardij Harkstede
Beks Makelaardij Harkstede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Harkstede. Met jarenlange lokale ervaring en een sterke focus op de wijk, helpen we zorgvuldig en transparant om uw woning te verkopen of het juiste huis voor u te vinden. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Wij werken met een heldere communicatie en maatwerk, zodat uw wensen centraal staan. Onze expertise wordt on...
Current housing stock
-
- Available
Topaasstraat 36
9743LD Groningen
€ 364.900 k.k.
€ 3.016/m²
BSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 88 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Lagelandsterweg 7
9623PC Lageland
€ 549.900 k.k.
€ 4.582/m²
CSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 2495 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Engelberterweg 112
9723EP Groningen
€ 764.900 k.k.
€ 5.708/m²
A+Save as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 1659 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Piet Heinlaan 58
9675AX Winschoten
€ 175.000 k.k.
GSave as favorite- Living area
- 65 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Populierenlaan 8
9627PK Hellum
€ 279.500 k.k.
€ 3.992/m²
GSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- 715 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Slochterdiep 4
9616TH Scharmer
€ 749.900 k.k.
€ 4.545/m²
BSave as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 3870 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (37)
Review platforms
BronscoresTotal score
37 total reviews
Funda
23 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Slochterdiep 4
9Prima contact met makelaar Beks. De begeleiding was prima, er was altijd ruimte voor overleg. Adviezen waren waardevol.
-
Populierenlaan 8
10Klantvriendelijk en weten waar ze het over hebben. Goede service en de communicatie naar de klant toe is ook goed.
-
Korreweg 87
10De heer van den Akker gaf een goede voorspelling van de mogelijke verkoopprijs. Hij heeft snel gehandeld en de woning snel verkocht!
-
Vrouwenlaan-voor 18
10goed en snel contact. prettige samenwerking. kennis van zaken. goede afstemming en overleg. zeker aan te bevelen.
-
Laan der Kruisheren 119
10Wat een supersnelle verkoop, heel kundig en prettig samenwerken! Dank voor alle hulp en begeleiding!
-
Johan Rengerssingel 43
9De makelaar had een luisterend oor, dacht mee en gaf deskundig advies. In samenspel klanr-makelaar kwam een mooi resultaat uit de bus, mede omdat de makelaar zijn lokale/ regionale markt goed kent. Bovendien heel plezierig in de omgang en om mee samen te werken.
-
Donkerslaan-Zevenhuizen 29
8Translated by AIMr. J.H. van den Akker has kept me well informed about the possibilities of my house. He has found the right buyers for my house. The sale is now almost behind us. Mid-December transfer takes place. I am grateful to Mr. van den Akker for his efforts.
-
Pastorietuin 35
8Translated by AIGood information, always reachable and well informed about house prices in the area. Advantage that the office is near us.