Direkt zum Inhalt
Logo von Peters en Partners Makelaars en Taxateurs

Bovenkerkerweg 123 A

1188XD Amstelveen • Noord-Holland

Verfügbar

€ 1.425.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 30.350

2 % Übertragungssteuer (€ 28.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.455.350

Kaufpreis /m²: € 7.090

Fotoalbum

Beschreibung

Op een toplocatie, landelijk gelegen vrijstaande, energieneutraal, met luxe materialen, gebouwde VILLA (bouwjaar 2020) met rondom vrij uitzicht over de landerijen. De Barn- House is gelegen op 5 minuten van het centrum van Amstelveen en 15 minuten van de Amsterdamse Zuid- as. Diverse scholen, sportgelegenheden, uitvalswegen en natuurgebieden bevinden zich in de nabije omgeving. Perceeloppervlakte 1045 m2 eigen grond. Woonoppervlakte 201 m2. ( NEN 2580 gemeten) Met een woonkamer van ongeveer 120m2 en een nok van 5 meter hoog is de woning prachtig in zijn soort. Tevens is de Barn- House zo ontworpen dat het vanuit alle hoeken uniek is, zowel van buiten als van binnen. De vliering van 70m2 biedt een enorme onverwachte bergruimte. Om van dit Barn- House de juiste indruk te krijgen is een bezichtiging een must. De woorden architectuur, design, vrijheid en doordachte duurzaamheid beleef je dan maximaal. Bijzonderheden: - Aardgas vrij. - Unieke luxe villa. - Volledig voorzien van vloerverwarming. - Rc- waarde van 6,4. - Elektra voorziening via 24 zonnepanelen. - Verwarming via biomassa Okofen palletverwarming. - Vier slaapkamers en twee badkamers en aparte werkplek. - Vrij uitzicht over de omliggende landerijen. - Parkeren op eigen terrein. - Volledig onder architectuur gebouwd. English Transaltion: On a prime location, rural detached, energy-neutral VILLA (built 2019/2020) with unobstructed views all around the countryside. The Barn House is located 5 minutes from the center of Amstelveen and 15 minutes from the Amsterdam Zuidas. Various schools, sports facilities, roads and nature reserves are located in the vicinity. Plot area 1045 m2 own land. Living area 201 m2. (NEN 2580 measured) With a living room of approximately 120m2 and a ridge of 5 meters, the house is beautiful in its kind. The Barn House has also been designed in such a way that it is unique from all angles, both outside and inside. The attic of 70m2 offers a huge unexpected storage space. To get the right impression of this Barn House, a viewing is a must. You will experience the words architecture, design, freedom and well-considered sustainability to the maximum. Particularities: - Unique luxury villa. - Fully equipped with underfloor heating. - Rc value of 6.4. - Electricity supply via 24 solar panels. - Heating via biomass Okofen pallet heating. - Four bedrooms and two bathrooms. - Unobstructed view of the surrounding countryside. - Parking on site. - Completely built under architecture.

Hypothek berekenen

€ 1.425.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 30.350

2 % Übertragungssteuer (€ 28.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.455.350

3,04%

Jährlich

%

€ 71.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.425.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Villa, vrijstaande woning (dijkwoning)

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers
Böden
1 woonlaag en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
201 m²
Fläche des Grundstücks
1045 m²
Inhalt
948 m³
Sonstiger Innenraum
25 m²

Bau und Energie

Baujahr
2020
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, eco-bouw, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Houtkachel, pelletkachel en gehele vloerverwarming
Warmes Wasser
Zonneboiler
Energieausweis
A++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, open ligging en vrij uitzicht
Garten
Tuin rondom
Bergung
Box
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 inloopdouches, toilet, 2 wastafelmeubels, douche, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnecollectoren

Karten

Postkarten

Postkarten für 1188

Google Karten

Standort von Amstelveen

Erkunden Sie Amstelveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Amstelveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Amstelveen. In 2026 waren da 95.836 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 568.000.

Einwohner

95.836

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 568.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 44.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.710

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Amstelveen
Jahr Einwohner
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Amstelveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Ausbildungsstufe

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

11.686

Bezeichnung C

10.571

Bezeichnung B

6.505

Bezeichnung E

5.388

Bezeichnung D

4.025

Bezeichnung F

2.365

Bezeichnung G

1.454

Bezeichnung A+

1.434

Bezeichnung A+++

1.035

Bezeichnung A++

935

Bezeichnung A++++

129

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Amstelveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Strom: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Strom: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Strom: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Strom: 4.130

Betriebsaktivität in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.125

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Amstelveen
Periode Verbrechen
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Amstelveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Amstelveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer Häuser in Amstelveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.