Direkt zum Inhalt
Logo von Ralf Trafas Makelaardij en Vastgoed

Dr. Poelsstraat 30

6436BG Amstenrade • Limburg

Verfügbar

€ 225.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350

2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 231.350

Kaufpreis /m²: € 2.473

Fotoalbum

Beschreibung

In geliefde omgeving nabij winkels, scholen, sportaccommodaties en uitvalswegen (o.a. de Buitenring) gelegen; de twee-onder-een-kap woning met o.a. 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2 tuinstallingen, provisiekelder en grotendeels kunststof kozijnen met dubbele beglazing en deels v.v. rolluiken. Indeling Souterrain: Provisiekelder (ca. 9m²) Begane grond: Voortuin, oprit met zij-ingang v.v. meterkast (modern) en trappenhuis. Entree, hal met meterkast en toiletruimte met toilet en daglichttoetreding. Woonkamer/slaapkamer 1 (ca. 10m²), woonkamer 2 (incl. keuken ca. 21m²), keuken met eenvoudig keukenblok zonder apparatuur en opstelplaats van de cv-combi-installatie (eigendom). Badkamer 1 v.v. instapdouche, vaste wastafel, daglichttoetreding en de witgoedaansluitingen. Vanuit woonkamer 2 heeft u toegang tot de achtertuin deze beschikt over 2 bergstallingen (ca. 5m² en 6m²). Eerste verdieping: Overloop met toiletruimte. Slaapkamer 1 (ca. 16m²) met rolluik, slaapkamer 2 (ca. 10m²), hobby-/slaapkamer 3 (ca. 4m²) met aanrechtblok en toegang naar het balkon. Badkamer 2 (ca. 4m²) v.v. douche, vaste wastafel, witgoedaansluitingen en daglichttoetreding. Tweede verdieping: Middels vlizotrap te bereiken bergzolder met opstelplaats van de cv-combi-installatie (eigendom). Bijzonderheden: Deze twee-onder-een-kapwoning is in het geliefde kerkdorp Amstenrade, nabij een uitgebreid aanbod van voorzieningen o.a. scholen, winkels, sportaccommodaties, openbaar vervoer en uitvalswegen gelegen. Het object beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers, achtertuin met 2 bergstallingen en is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Deze woning dient gerenoveerd te worden. Kortom: plan een bezichtiging in en bekijk welke mogelijkheden er zijn! Overige informatie: • ZOwonen bewoners/huurders en starters krijgen de eerste 6 weken voorrang in het verkooptraject. Een ZOwonen bewoner/huurder betreft een huurder met een lopend ZOwonen-huurcontract zonder huurachterstand. Een starter wordt daarbij gedefinieerd als iemand die een sociale of economische binding met de betreffende gemeente heeft waar de woning te koop staat, jonger dan 40 jaar, nooit eerder woningeigenaar is geweest, en thuiswonend is of gehuurd woont; • Verkoper behoudt zich het recht voor om niet te gunnen of in geval van een ter beoordeling van de verkoper gegronde reden aan een ander dan de hoogste bieder te gunnen. De beslissing om (nog) niet te verkopen hoeft de verkoper tegenover de bieders niet te motiveren; • Er rust een verplichting op de koper om de woningen samen te voegen tot één woning. Het onderzoek naar vergunningen en andere relevante zaken bij de gemeente valt onder de verantwoordelijkheid van de koper; • De perceeloppervlakte is een circa maat (grove inschatting), het perceel dient nog definitief ingemeten te worden door het Kadaster waardoor de daadwerkelijke grootte kan afwijken. De kosten voor de inmeting zijn voor rekening van de koper; • Energieprestatiecertificaat, asbestrapport en bouwkundig rapport zijn aanwezig; • De aanwezige apparatuur is door verkoper niet op deugdelijkheid getest; • De leveringsakte dient te worden gepasseerd bij één van de vast projectnotarissen (Palmen & Dassen – Stein / Metis Notarissen – Sittard / Moonen Notarissen – Sittard); • Er wordt een erfdienstbaarheid tot handhaving van gemeenschappelijke voorzieningen (woonblok) gevestigd; • Er wordt een erfdienstbaarheid van (over)pad ten behoeve van de in eigendom verblijvende woningen gevestigd. De gebruikelijke bankgarantie/waarborgsom van 10% is van toepassing. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Conform artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek, is er pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Voor meer informatie en/of bezichtiging kunt u een vrijblijvende afspraak met ons maken. Disclaimer Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Aangegeven maten zijn slechts bij benadering. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend.

Hypothek berekenen

€ 225.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350

2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 231.350

2,78%

Jährlich

%

€ 11.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 225.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
91 m²
Fläche des Grundstücks
265 m²
Inhalt
415 m³
Sonstiger Innenraum
20 m²
Externe Berghalle
18 m²
Hinterhof Fläche
105 m²

Bau und Energie

Baujahr
1950
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Grotendeels dubbelglas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel, eigendom
Energieausweis
E

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het westen
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 douches en 2 wastafels

Zusätzliche Merkmale

  • Rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 6436

Google Karten

Amstenrade auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Amstenrade

Wohn- und Viertelzahlen in Amstenrade

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Amstenrade. In 2026 waren da 2.745 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 283.721.

Einwohner

2.745

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 283.721

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.332

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

97

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Amstenrade
Jahr Einwohner
2021 2.670
2022 2.670
2023 2.715
2024 2.680
2025 2.715
2026 2.745

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Amstenrade
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 222.460
2022 EUR 246.047
2023 EUR 281.518
2024 EUR 287.796
2025 EUR 283.721

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 785 0-15: 400 15-25: 250 25-45: 615 45-65: 680

Ausbildungsstufe

Hoger

620

Praktisch

420

Middelbaar

890

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

290

Nederland

2.215

Buiten Europa

220

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 193
Appartementen 347
Tussenwoningen 366
Vrijstaande woningen 221
Twee-onder-één-kap woningen 224

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 36
1900 tot 1925 85
1925 tot 1950 129
1950 tot 1970 266
1970 tot 1980 214
1980 tot 1990 218
1990 tot 2000 66
2000 tot 2010 60
2010 tot 2020 21
2020 en later 15

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

345

Bezeichnung A

183

Bezeichnung B

173

Bezeichnung G

150

Bezeichnung D

147

Bezeichnung F

128

Bezeichnung E

78

Bezeichnung A+++

54

Bezeichnung A+

13

Bezeichnung A++

7

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Amstenrade
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.393 3.054
2021 1.575 3.065
2022 1.226 2.918
2023 1.003 2.847
2024 960 2.916

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.072 • Strom: 2.792

Huurwoning

Gas: 856 • Strom: 2.176

Koopwoning

Gas: 1.122 • Strom: 3.255

Appartement

Gas: 818 • Strom: 2.085

Tussenwoning

Gas: 873 • Strom: 2.626

Vrijstaande woning

Gas: 1.423 • Strom: 4.039

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.088 • Strom: 3.239

Betriebsaktivität in Amstenrade (2025)

Handel en HORECA 55
Nijverheid en energie 30
Zakelijke dienstverlening 75
Overheid, onderwijs en zorg 60
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Gesamtanzahl der Firmensitze: 310

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Amstenrade
Periode Verbrechen
jan 2026 10
jul 2025 5
jun 2025 8
mei 2025 15
mrt 2025 8
mrt 2026 4
nov 2024 5
nov 2025 6
okt 2024 8
okt 2025 10
sep 2024 10
sep 2025 7

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Amstenrade.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Amstenrade

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Amstenrade?

Amstenrade telt in 2026 ongeveer 2.745 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstenrade?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstenrade is in 2025 circa € 283.721.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstenrade?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstenrade ligt rond € 31.332 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstenrade?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstenrade?

In Amstenrade komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 366 woningen.

Meer Häuser in Amstenrade

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.