Direkt zum Inhalt
Logo von Houdel Makelaardij o.g.

Burgemeester Oprellaan 1 h

7691BE Bergentheim • Overijssel

Verfügbar

€ 439.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 449.630

Kaufpreis /m²: € 4.181

Fotoalbum

Beschreibung

Let op: heeft u zelf een woning? Een woningruil behoort ook zeker tot de opties bij deze verkoop! Gelegen in het centrum van Bergentheim met alle voorzieningen op loopafstand bieden wij dit luxueuze afgewerkte zeer ruime appartement aan met parkeerplaats, carport en separate houten berging. Bergentheim is levendig en beschikt over een grote supermarkt, bloemist, drogisterij, maar ook zijn er verschillende scholen en feestlocaties zoals Veenlust. Recent (2024) heeft men dit appartement geheel luxueus ingericht, met keuken, badkamer, vloeren hoogwaardige PVC en mooie wandafwerking en voorzien van raambekleding en horren/ hordeur, elektrische rolluiken. De indeling van dit appartementencomplex is als volgt: Via de centrale ingang vanuit de achterzijde van het complex betreedt men de hoofdingang met centrale hal. De centrale hal geeft toegang tot het trappenhuis en de liftinstallatie. Het appartement: Middels de entree van het appartement betreedt u de hal die toegang geeft tot de verschillende vertrekken.: Het appartement beschikt over een zeer ruime woonkamer met telecom, hoekkeuken (v.v. verschillende inbouwapparatuur) Quooker & CUBE en het inpandige balkon met uitzicht richting het Bastingplein. De hal geeft tevens toegang tot twee ruime slaapkamers die beide voorzien zijn van op maat gemaakte kasten door de interieurbouwer, stookruimte met o.a. warmtepomp en ook verdeler vloerverwarming en waterontharder, separaat toilet met fonteintje, Ruime berging (met meterkast, mv-box en omvormer zonnepanelen) en op maat gemaakte interieurkast en badkamer v.v. dubbele wastafel, en op maat gemaakte kast door interieurbouwer, inloopdouche met regendouche en toilet. Kenmerken: - Bouwjaar 2021 (1e bewoning 2024) - Woonoppervlakte: ca. 104 m²; - Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 5 m²; - Externe bergruimte: ca. 6 m²; - Kosten V.v.E.: € 100,- per maand. Bijzonderheden: - Quooker/CUBE/waterontharder/vaste kasten door interieurbouwer - Luxueuze afwerking/PVC vloer/ wandafwerking/raambekleding - Electrische rolluiken - Horren/hordeuren - Elk appartement beschikt over één parkeerplaats met carport; - Appartementencomplex beschikt over liftinstallatie; - Appartement is energiezuinig, v.v. zonnepanelen en warmtepomp; - Het appartement is dusdanig ingericht dat men kan rondlopen met rollator; - evt. zijn er mogelijkheden tot het bijkopen van een extra parkeerplaats.

Hypothek berekenen

€ 439.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 449.630

2,78%

Jährlich

%

€ 21.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 439.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
105 m²
Inhalt
354 m³
Gebäude mit Außenbereich
5 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
2021
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Warmtepomp
Warmes Wasser
Zonnecollectoren
Energieausweis
A++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in centrum
Bergung
Aangebouwde houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
13-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en vloerverwarming

Zusätzliche Merkmale

  • Schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 7691

Google Karten

Standort von Bergentheim

Entdecken Sie, wo Makler in Bergentheim aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Bergentheim

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Bergentheim. In 2026 waren da 3.803 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 337.000.

Einwohner

3.803

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 337.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

40

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Bergentheim
Jahr Einwohner
2021 3.460
2022 3.530
2023 3.570
2024 3.570
2025 3.680
2026 3.803

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Bergentheim
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 262.000
2023 EUR 294.000
2024 EUR 316.000
2025 EUR 337.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 655 0-15: 720 15-25: 485 25-45: 1.005 45-65: 930

Ausbildungsstufe

Hoger

390

Praktisch

840

Middelbaar

1.500

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

115

Nederland

3.455

Buiten Europa

105

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 188
Appartementen 183
Tussenwoningen 280
Vrijstaande woningen 442
Twee-onder-één-kap woningen 338

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 23
1925 tot 1950 201
1950 tot 1970 254
1970 tot 1980 275
1980 tot 1990 140
1990 tot 2000 162
2000 tot 2010 153
2010 tot 2020 80
2020 en later 176

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

351

Bezeichnung C

250

Bezeichnung B

242

Bezeichnung F

139

Bezeichnung D

110

Bezeichnung G

92

Bezeichnung A++++

49

Bezeichnung A+++

47

Bezeichnung E

43

Bezeichnung A+

29

Bezeichnung A++

5

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Bergentheim
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.330 3.310
2021 1.620 3.400
2022 1.270 3.200
2023 1.020 3.090
2024 970 3.180

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 930 • Strom: 2.620

Huurwoning

Gas: 840 • Strom: 2.070

Koopwoning

Gas: 1.080 • Strom: 3.410

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.950

Tussenwoning

Gas: 860 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Strom: 4.000

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 3.140

Betriebsaktivität in Bergentheim (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 55
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Gesamtanzahl der Firmensitze: 375

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Bergentheim
Periode Verbrechen
jan 2026 1
jul 2025 4
jun 2025 5
mei 2025 5
mrt 2025 4
mrt 2026 3
nov 2024 4
nov 2025 5
okt 2024 2
okt 2025 0
sep 2024 7
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Bergentheim.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Bergentheim

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Bergentheim?

Bergentheim telt in 2026 ongeveer 3.803 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergentheim?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bergentheim is in 2025 circa € 337.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergentheim?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergentheim ligt rond € 28.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bergentheim?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 40 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bergentheim?

In Bergentheim komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 442 woningen.

Meer Häuser in Bergentheim

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.